1. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2022
WARSZAWA, 15 - 16.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-15 14:55:49
K60s2 1 0 0ibh
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60 60WzwyżU16 60U14 60 60 300 300 300U16 60p 60p 60p 60p 600 600 600U16 600U14 600U12 1000 1000U16 2000 Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok Kula KulaU18 KulaU16

60 60 60 60U16 60U14 60U13 60 300 300 300U16 60p 60p 60p 60p 600 600 600U16 600U14 600 1000 1000U16 Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16

DZIEŃ 1
2022-01-15
DZIEŃ 2
2022-01-16


12:00  Skok w dal M U16 
12:00  Skok w dal M U18 
12:00  Skok o tyczce K 
12:00  Skok o tyczce M 
12:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:00  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [el]
12:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:10  60 metrów pł (76.2/8.0) K U16  [el]
12:10  Skok wzwyż mężczyzn 
12:25  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
12:45  60 metrów pł K U20  [el]
12:55  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
13:05  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
13:10  Skok w dal M 
13:10  Skok w dal K U16 
13:20  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
13:25  60 metrów pł mężczyzn  [el]
13:25  Pchnięcie kulą K (4kg) 
13:35  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [F]
13:35  Skok wzwyż kobiet 
13:45  60 metrów pł (76.2/8.0) K U16  [F]
13:55  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
14:05  60 metrów pł K U20  [F]
14:05  Skok w dal K U18 
14:05  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:05  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F]
14:25  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
14:30  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
14:35  60 metrów pł mężczyzn  [F]
14:40  Trójskok K 
14:40  Trójskok mężczyzn 
14:40  60 metrów dziewcząt  [s]
14:45  60 metrów K U13  [s]
15:05  60 metrów K U14  [s]
15:25  Skok w dal K 
15:25  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:25  60 metrów chłopców  [s]
15:30  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
15:30  60 metrów M U13  [s]
15:40  60 metrów M U14  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking
60 metrów K U13
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
1 WYSZKOWSKA Karolina 2010-09-10 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
2 KARYŚ Hanna 2010-06-23 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
3 DŁUTOWSKA Anna 2010-08-17 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9.11/21 9.11
4 KUBEŁ Aleksandra 2010-07-16 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)
5 NOWAK Anna 2010-07-21 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
1 ORACKA Maja 2010-05-13 MKS Bank BS Płońsk (MZ)
2 RUDZKA Zuzanna 2010-12-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU)
3 DANILUK Liliana 2010-07-08 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU)
3 PERDUBIŃSKA Zuzanna 2010-07-14 MKS Bank BS Płońsk (MZ)
5 BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31 KS Orzeł Warszawa (MZ) 10.09/19 PB
1 CHALABA Zofia 2010-02-10 UKS Orzełki Warszawa (MZ)
1 PÓŁTORAK Oliwia 2010-09-23 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)
2 IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 10.24/21 10.44 PB
4 TALAREK Zuzanna 2010-04-26 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ) 9.90/21 9.90 PB
4 ZBROŃSKA Lena 2010-01-27 UKS Orzełki Warszawa (MZ)
1 ŁUCZYK Amelia 2010-12-27 AP Marcovia Marki (MZ) 9.94/21 9.94 PB
2 GAS Liliana 2010-05-08 UKS Orzełki Warszawa (MZ)
3 WOJTASIK Julia 2010-03-09 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ) 10.23/21 PB
3 JĘDRUSZCZAK Zuzanna 2010-10-12 MKS Bank BS Płońsk (MZ)
4 GAJEWSKA Karolina 2010-10-06 RK Athletics Warszawa (MZ)
4 RUDZKA Lilianna 2010-12-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU)
5 SAWICKA Blanka 2010-05-16 MKS Bank BS Płońsk (MZ)
2 WYPIÓR Marika 2010-07-02 RK Athletics Warszawa (MZ) 9.82/21

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1061571 s. | 768 kilobytes