2. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2022
ŁÓDŹ, 12.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-13 11:03:57
0 zp5a
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 80pU16 100p 100pU18 400p Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 Kula3kg Dysk1 dysk dysk Dysk0.75 MłotU18 Oszczep OszczepU18

100 200 400 800 1500 110 110U20 110U18 110U16 400p 400pU18 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU18 KulaU16 Dysk1.5 Dysk1 MłotU20 MłotU18 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 5-bójU16 110 W dal M (5bój) Kula M (5) (5bój) Wzwyż M (5bój) 1000

DZIEŃ 1
2022-06-12


11:00  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
11:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
11:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
11:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
11:00  Skok o tyczce mężczyzn 
11:00  Skok o tyczce kobiet 
11:00  Skok w dal M 
11:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
11:20  800 metrów kobiet  [s]
11:30  400 m pł kobiet  [s]
11:40  400 m ppł mężczyzn  [s]
11:40  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
11:45  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
11:45  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
11:45  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
11:45  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
11:45  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:45  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
11:50  800 metrów mężczyzn  [s]
12:00  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
12:00  80 metrów pł K U16  [el]
12:15  100 m ppł kobiet  [el]
12:15  100 m pł K U18 (76,2)  [el]
12:30  110 metrów pł M U16 (91.4)  [el]
12:30  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
12:40  110 m ppł M  [el]
12:40  110 metrów pł M U20 (99.1)  [el]
12:45  Oszczep M U18 (700) 
12:45  Rzut oszczepem K (600g) 
12:45  Oszczep K U18 (500) 
12:45  Rzut oszczepem M (800g) 
12:45  Oszczep M U16 (600) 
12:50  100 m K  [el]
13:00  Skok w dal K 
13:05  100 m M  [el]
13:10  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
13:25  80 metrów pł K U16  [F]
13:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
13:30  Kula K U18 (3kg) 
13:30  Kula M U18 (5kg) 
13:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:35  100 m ppł kobiet  [F]
13:35  100 m pł K U18 (76,2)  [F]
13:50  110 metrów pł M U16 (91.4)  [F]
13:50  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
14:00  110 m ppł M  [F]
14:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F]
14:10  100 m K  [F]
14:15  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
14:15  100 m M  [F]
14:25  200 m K  [s]
14:30  Trójskok K 
14:35  200 m M  [s]
14:55  400 metrów kobiet  [s]
15:00  400 metrów mężczyzn  [s]
15:00  Wzwyż M 
15:00  Wzwyż K 
15:15  Trójskok M 
15:40  1000 m M U16 (5bój)  [s]
15:45  Pięciobój M U16 
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-13 10:59:12
110 m pł M U16 (5bój) - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-12 11:00 WYSTARTOWANO: 11:05:00
+1.3 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 812 BOCZKOWSKI Michał 2007-07-31 MKLA Łęczyca (POL) 16.54 673 1
2 4 811 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca (POL) 17.32 591 2
3 6 618 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca (POL) 19.60 381 3
4 5 807 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca (POL) 19.69 374 4

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2697539 s. | 768 kilobytes