2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA Toruń 2023
TORUŃ, 14.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-19 16:17:41
0 y8os
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U16 60U14 200 200U16 200U14 200U12 300 300U16 300U14 600 600U16 600U14 800 1000 1000U16 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 W dalU14 Trójskok Kula KulaU18 KulaU14 60p 60pU18 60pU16 60pU14 W dal strefaU12

60 60U16 60U14 200 200U16 200U14 300 300U16 300U14 600 600U16 1000 1000U18 1000U16 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU14 60p 60pU20 60pU18 60pU16 W dal strefaU12

DZIEŃ 1
2023-01-14


11:00  Skok w dal ze strefy K U12 
11:00  Skok w dal ze strefy M U12 
11:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
11:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
11:00  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:00  60 metrów pł M  [el]
11:05  60 metrów pł (91.4) M U18  [s]
11:15  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:20  60 metrów pł K  [el]
11:30  Skok o tyczce K 
11:30  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:35  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [s]
11:40  Skok w dal K U14 
11:40  60 m pł (76.2/7.5) K U14  [s]
11:50  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
11:50  60 metrów pł M  [F A]
11:55  60 metrów M  [el]
12:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:30  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:30  60 metrów pł K  [F A]
12:35  60 metrów M U16  [s]
12:47  60 metrów M U14  [s]
12:55  Skok w dal M U16 
13:00  60 metrów M  [F B]
13:03  60 metrów M  [F A]
13:06  60 metrów K  [el]
13:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:30  60 metrów K U16  [s]
13:48  60 metrów K U14  [s]
14:00  Trójskok K 
14:00  Trójskok M 
14:00  Skok o tyczce M 
14:15  60 metrów K  [F B]
14:17  60 metrów K  [F A]
14:30  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ B]
14:30  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
14:30  300 metrów M  [s]
14:54  300 metrów M U16  [s]
15:04  300 metrów M U14  [s]
15:14  300 metrów K  [s]
15:15  Skok w dal K U16 
15:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
15:44  300 metrów K U16  [s]
16:00  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ A]
16:08  300 metrów K U14  [s]
16:15  Skok w dal M U18 
16:40  600 metrów M  [s]
16:47  600 metrów M U16  [s]
16:54  600 metrów K  [s]
17:04  600 metrów K U16  [s]
17:05  Skok w dal K U18 
17:11  600 metrów K U14  [s]
17:30  200 metrów M  [s]
17:50  Skok wzwyż M  [FINAŁ B]
18:00  Skok w dal M 
18:15  200 metrów M U16  [s]
18:27  200 metrów M U14  [s]
18:40  200 metrów K  [s]
18:50  Skok w dal K 
19:07  200 metrów K U16  [s]
19:30  Skok wzwyż M  [FINAŁ A]
19:37  200 metrów K U14  [s]
19:58  200 metrów K U12  [s]
20:10  800 metrów K  [s]
20:15  1000 metrów M  [s]
20:25  1000 metrów M U18  [s]
20:30  1000 metrów M U16  [s]
20:35  1000 metrów K  [s]
20:45  1000 metrów K U16  [s]
20:50  2000 metrów M  [s]
20:57  2000 metrów kobiet  [s]
 

Data aktualizacji: 2023-01-14 11:55:27
Skok w dal ze strefy K U12 Planowany START: 2023-01-14 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:21:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 20 ŻYWICA Blanka 2012-04-04 MKL Toruń (KP) 3.90 3.63 3.60 3.96 3.96 PB
2 5 94 MISIAK Karolina 2012-09-03 GKS Start Długołęka (DS) 3.18 3.39 3.53 3.70 3.70
3 6 95 KOZŁOWSKA Alicja 2013-01-03 GKS Start Długołęka (DS) 3.68 3.65 3.49 3.66 3.68
4 3 21 KULIG Paulina 2012-04-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.16 3.33 3.40 3.55 3.55
5 2 213 WESOŁOWSKA Wiktoria 2013-03-08 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (KP) 3.50 3.26 3.39 3.37 3.50
6 4 14 ADAMCZYK Lena 2012-07-14 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.02 2.98 3.00 3.23 3.23

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0216689 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3