Mistrzostwa Okręgu w Wielobojach U16 2023. Mityng ogólnopolski
SZTUM, 20.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-23 16:18:28
0 xf6c
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300U16 600U16 80pU16 Wzwyż Tyczka W dal KulaU18 5-bójU16

100 300U16 400 1000U16 110 110U18 110U16 Wzwyż Tyczka W dal KulaU18 5-bójU16

DZIEŃ 1
2023-05-20
DZIEŃ 2
2023-05-21


11:00  Skok o tyczce K 
12:10  Skok wzwyż kobiet 
12:10  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
12:10  Skok w dal M 
12:10  Pięciobój M U16 
12:10    [Gr. C]
12:30  80 metrów pł K U16  [s]
12:45  Pięciobój K U16 
12:45    [Gr. A]
12:45    [Gr. B]
13:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
13:00  110 m ppł mężczyzn  [s]
13:00  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
13:15  100 metrów K  [el]
13:45    [Gr. A]
13:45  100 metrów M  [el]
14:00  Skok o tyczce M 
14:00  300 metrów K U16  [s]
14:30  Skok wzwyż mężczyzn 
14:30  300 metrów M U16  [s]
14:30    [Gr. A]
14:40  400 metrów M  [s]
14:50  100 metrów K  [F]
14:55  Skok w dal K 
14:55  100 metrów M  [F]
15:05  600 metrów K U16  [s]
15:15  1000 metrów M U16  [s]
15:45    [Gr. A]
16:15    [Gr. A]
16:30    [Gr. A]
17:30    [Gr. B]
18:25    [Gr. A]
 

Data aktualizacji: 2023-05-23 16:17:06
Skok o tyczce K Planowany START: 2023-05-20 11:00 ZAKOŃCZENIE: 15:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 wynik inf
1 16 526 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - - - - - - - - - - - - o o xxx 3.50 =SB
1 17 123 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - - - - - - - - - - o o xxx 3.50
3 5 288 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia (PM) - - - - - - - - - - o o o o o xxx 3.40
4 15 468 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia (PM) - - - - - - - - - - xo - xo - xo xxx 3.40
5 14 524 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot (PM) - - - - - - - - xo o o o xo xxx 3.20 =PB
6 6 534 KACZKOWSKA Lena 2010-03-07 SKLA Sopot (PM) - - - - - - - - - xo xo xxx 3.00
7 9 284 BIELECKA Barbara 2011-04-20 KL Gdynia (PM) - - o - o - o o xo o xxx 2.90 PB
8 11 469 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia (PM) - - - - - -o o o o xxx 2.80 =PB
9 3 359 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - - o o o xxx 2.70
9 8 353 ZABOROWSKA Iga 2009-04-09 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - - o o o xxx 2.70 PB
11 12 284 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia (PM) o - - o o o xxx 2.50 SB
12 4 285 MOKŁOWICZ Eliza 2011-03-16 KL Gdynia (PM) xo o o o o xxx 2.40
13 2 311 WESOŁOWSKA Oliwia 2007-06-07 GKS Olimpia Grudziądz (KP) xo o xo o xo xxx 2.40
14 1 321 ZAŁĘSKA Wiktoria 2007-05-26 GKS Olimpia Grudziądz (KP) xxo o o o xxx 2.30
15 7 282 KLIMASZEWSKA Julia 2009-06-12 KL Gdynia (PM) xo o xxx 2.10
13 458 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) - - - - - o o o o xxx NM

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.2541649 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3