II Rzut Ligi U16 Okręgu POMOZLA 2024
CHOJNICE, 04.06.2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-04 19:09:47
0 wlbs
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U16 100 300 300U16 300U14 600 600U16 1000U16 2000U16 80pU16 300pU16 1000m prz.K U16 4x100U16 3000m ch K U16 WzwyżU16 WzwyżU14 W dalU16 W dal K U15 WieloskokU16 KulaU16 DyskU16 OszczepU16

100U16 300U16 600U16 1000U16 2000U16 300pU16 1000m prz.M U16 4x100U16 3000m ch M U14 5000ch 5000m ch M U16 WzwyżU16 W dalU16 WieloskokU16 KulaU16 Dysk DyskU16 oszcz OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-04


11:00  5000 metrów chód M  [s]
11:00  5000 m chód M U16  [s]
11:00  Skok wzwyż K U16 
11:00  Skok wzwyż M U16 
11:00  Skok wzwyż K U14 
11:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
11:00  Skok w dal M U16 
11:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
11:01   
11:01  3000 m chód K U16  [s]
11:01  3000 m chód M U14  [s]
11:40  80 metrów pł K U16  [s]
11:55  100 metrów K U16  [s]
12:15  100 metrów K (PK)  [s]
12:15  Skok w dal K U16 
12:15  Skok w dal K U14 
12:25  100 metrów M U16  [s]
12:25  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:25  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:45  600 metrów K U16  [s]
12:55  600 metrów K  [s]
13:00  600 metrów M U16  [s]
13:05  1000 metrów K U16  [s]
13:15  1000 metrów M U16  [s]
13:25  1000 m przeszkody K U16  [s]
13:25  Rzut oszczepem K U16 (500) 
13:30  1000 m przeszkody M U16  [s]
13:30  Wieloskok M U16 
13:30  Wieloskok K U16 
13:40  300 m ppł K U16  [s]
13:50  300 m ppł M U16  [s]
13:55  300 metrów K U16  [s]
14:15  300 metrów K  [s]
14:15  300 metrów K U14  [s]
14:25  300 metrów M U16  [s]
14:35  2000 metrów M U16  [s]
14:40  Rzut oszczepem M U16 (600) 
14:40  Rzut oszczepem M U20 (800) 
14:45  2000 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów K U16  [s]
15:00  4x100 metrów M U16  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-06-04 19:09:47
Skok w dal M U16 Planowany START: 2024-06-04 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:42:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 13 202 JANKOWSKI Piotr 2009-03-17 UKS Jedynka Bytów (PM) 5.59
+0.2
x
+0.5
5.49
+0.2
5.68
-0.1
5.69
+0.6
x
-0.3
5.69
+0.6
2 11 683 GÓRSKI Szymon 2009-06-21 MKS GALA Gdańsk (PM) 5.37
-0.1
4.90
+0.3
5.04
+0.7
5.30
-0.2
5.49
-0.3
5.63
+0.7
5.63
+0.7
3 10 12 KULCZYŃSKI Julian 2010-04-30 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 5.10
+0.3
5.02
+0.7
4.92
_0.1
5.27
+0.3
4.98
+0.1
4.96
+0.2
5.27
+0.3
4 8 704 FORMELLA Kacper 2010-05-31 AML Słupsk (PM) 3.09
-0.1
x
+-.5
4.98
+0.6
4.84
+0.3
4.94
+0.1
x
+0.8
4.98
+0.6
5 12 282 SOBORSKI Aleksander 2010-03-03 KL Gdynia (PM) 4.47
+0.3
4.39
+0.3
4.77
+0.7
4.62
+0.6
4.61
+0.2
4.60
+1.0
4.77
+0.7
6 2 79 TOPKA Oliwier 2010-09-13 UKS Lipusz (PM) 4.60
+0.1
x
+0.2
4.27
+0.5
4.66
+0.2
4.74
+0.3
4.31
+0.4
4.74
+0.3
7 4 321 DYŃKA Aleks 2010-01-13 KKS Sfora Bojano (PM) 3.85
+_0.3
4..56
-0.1
4.27
_0.2



4.56
-0.1
8 3 281 ŚPIEWAK Beniamin 2010-11-05 KL Gdynia (PM) 3.08
+0.4
3.83
+0.8
3.50
+0.6
3.40
-0.2
4.05
-0.1
3.40
+0.4
4.05
-0.1
9 5 283 SKIELNIK Adrian 2010-08-21 KL Gdynia (PM) 3.62
+0.4
3.55
-0.3
3.80
+0.4



3.80
+0.4
10 1 75 MASZKE Piotr 2010-09-06 UKS Lipusz (PM) 3.30
0.0
3.19
+0.6
3.20
+0.7



3.30
0.0

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.3019152 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3