44. Memoriał Grzegorza Duneckiego
TORUŃ, 16.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-16 19:33:56
0 ulup
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U12 60U10 100 100U16 100U14 200 300U16 300U14 300U12 300U10 400 600U16 800 1500 5000 100p 100pU18 Tyczka Tyczka K i MU16 W dal W dalU16 W dalU14 WieloskokU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 OszczepU20 OszczepU18 oszcz W dal strefaU12

60U12 100 100U16 100U14 1002-bój 200 2002-bój 300U16 300U12 400 600U16 800 1500 3000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU16 W dalU14 Wieloskok Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18 W dalU12

DZIEŃ 1
2022-06-16


13:00  60 metrów K U10  [s]
13:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
13:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
13:00  Skok w dal ze strefy K U12 
13:00  Skok w dal ze strefy M U12 
13:00  Skok o tyczce K i M U16 
13:05  60 metrów K U12  [s]
13:15  60 metrów M U12  [s]
13:30  100 metrów K U14  [s]
13:40  100 metrów K U16  [s]
14:05  100 metrów M U16  [s]
14:05  100 metrów M U14  [s]
14:25  300 metrów K U10  [s]
14:25  Skok w dal K U16 
14:25  Skok w dal K U14 
14:25  Skok w dal M U16 
14:25  Skok w dal M U14 
14:30  300 metrów K U12  [s]
14:40  300 metrów K U14  [s]
14:45  Skok o tyczce K 
14:45  Skok o tyczce M 
14:45  300 metrów K U16  [s]
14:55  300 metrów M U12  [s]
14:55  Rzut młotem K U20 (4kg) 
14:55  Rzut młotem K U18 (3kg) 
14:55  Rzut młotem K (4kg) 
15:00  300 metrów M U16  [s]
15:05  600 metrów K U16  [s]
15:15  600 metrów M U16  [s]
15:40  100 m pł kobiet  [el]
15:40  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
15:50  100 metrów K  [s]
16:20  Wieloskok K U16 
16:20  Wieloskok M U16 
16:20  100 metrów M (2-bój)  [s]
16:40  Skok wzwyż M 
16:40  100 metrów M  [s]
16:55  Rzut młotem M U20 (6kg) 
16:55  Rzut młotem M U18 (5kg) 
16:55  400 metrów K  [s]
17:05  400 metrów M  [s]
17:05  Rzut oszczepem K U20 (600) 
17:05  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:05  Rzut oszczepem M (800) 
17:05  Rzut oszczepem M U18 (700) 
17:05  Rzut oszczepem K U14 (400) 
17:15  100 m pł kobiet  [F A]
17:25  800 metrów K  [s]
17:35  Skok w dal M 
17:35  Skok w dal K 
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:45  200 metrów M (2-bój)  [s]
18:00  200 metrów mężczyzn  [s]
18:00  Rzut młotem M (7.26kg) 
18:15  1500 metrów kobiet  [s]
18:30  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:40  200 metrów kobiet  [s]
18:55  3000 metrów mężczyzn  [s]
19:10  5000 metrów kobiet  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-16 13:14:15
60 metrów K U10 - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-16 13:00 WYSTARTOWANO: 12:59:03
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 34 PIECHNIK Maja 2014-02-21 MKL Tlen Mogilno (KP) 10.17 1
2 2 303 BUDNER Zuzanna 2013-05-29 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (KP) 10.31 2
3 1 96 KONIECZNA Kornelia 2014-01-02 LKS Atleta Gniezno (WP) 10.38 3
4 5 303 PRZYBYSŁAWSKA Lena 2013-05-20 LKS Atleta Gniezno (WP) 10.68 4
5 7 628 KNAPIK Milena 2014-12-31 KS Wda Świecie (KP) 11.02 5
6 4 299 URBAN Alicja 2013-02-28 LKS Atleta Gniezno (WP) 11.18 6
7 3 302 BUCZKOWSKA Hanna 2013-08-12 LKS Atleta Gniezno (WP) 11.27 7
6 310 MIĘKISZAK Natasza 2013-12-10 LKS Atleta Gniezno (WP) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.223634 s. | 768 kilobytes