Mistrzostwa Okręgu POMOZLA U16 2022
GDAŃSK, 27.08.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-08-27 19:32:47
0 u7j1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 300 300U16 600 600U16 1000 1000U16 2000 m K U16 80pU16 300p 300pU16 1000m prz.K U16 4x1 4x100U16 Wzwyż WzwyżU16 tyczka W dal W dalU16 WieloskokU16 KulaU18 KulaU16 Kula Dysk DyskU16 Młot K U14 (2kg) OszczepU18 OszczepU16 oszcz

100 100U16 300 300U16 600 600U16 1000 1000U16 2000 110U16 300p 300pU16 1000m prz.M U16 4x100U16 Wzwyż WzwyżU16 tyczka W dal W dalU16 Wieloskok KulaU18 KulaU16 DyskU18 DyskU16 Dysk M U14 (0.75kg) MłotU16 Młot M U14 (4kg) OszczepU18 OszczepU16 Oszczep

DZIEŃ 1
2022-08-27


00:00  Skok w dal M PK 
11:00  Skok wzwyż kobiet PK 
11:00  Skok wzwyż K U16 
11:00  Rzut młotem M U14 (4kg) 
11:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
11:00  Skok o tyczce M U16 
11:00  Skok w dal M PK  [F]
11:00  Skok w dal M U16 
11:00  Rzut młotem K U14 (2kg) 
11:00  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
11:00  Skok o tyczce K U16 
11:20  80 metrów pł K U16  [s]
11:35  100 metrów K U16  [el]
11:50  Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) 
11:50  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
11:50  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:55  100 metrów M U16  [el]
12:05  100 metrów K PK  [el]
12:15  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:15  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:15  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:25  Skok w dal K PK 
12:25  Skok w dal K U16 
12:25  Skok wzwyż mężczyzn PK 
12:25  Skok wzwyż M U16 
12:25  100 metrów M PK  [el]
12:55  600 metrów K U16  [s]
12:55  100 metrów M PK  [F]
12:55  100 metrów M U16 
13:00  600 metrów K PK  [s]
13:00  100 metrów K PK  [F]
13:00  100 metrów K U16 
13:05  600 metrów M U16  [s]
13:10  600 metrów M PK  [s]
13:15  1000 metrów K U16  [s]
13:25  1000 metrów K PK  [s]
13:25  Rzut dyskiem K (1kg) PK 
13:25  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
13:25  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:25  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:35  1000 metrów M PK  [s]
13:35  1000 metrów M U16  [s]
13:35  1000 m przeszkody M U16  [s]
13:45  1000 m przeszkody K U16  [s]
14:00  300 metrów pł kobiet  [s]
14:00  300 m ppł K U16  [s]
14:00  Rzut oszczepem pk (400g) 
14:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
14:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
14:00  Wieloskok K U16 
14:00  Wieloskok M U16 
14:10  300 metrów pł pk  [s]
14:10  300 m ppł M U16  [s]
14:35  300 metrów M U16  [s]
14:35  300 metrów K U16  [s]
14:50  300 metrów kobiet PK  [s]
15:00  Rzut oszczepem pk (500) 
15:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
15:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:10  300 metrów M pk  [s]
15:25  2000 metrów K U16  [s]
15:40    [Gr. A]
15:40  2000 metrów M U16  [s]
15:50  4x100 metrów K pk  [s]
15:50  4x100 metrów K U16  [s]
16:00  4x100 metrów M U16  [s]
21:52   
 
 ZBIORCZA
Skok w dal M PK
lp nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
12 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 7.20/21 7.20 PK
2 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 6.48/22 6.48 PK
13 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6.03/22 6.03 PB PK
4 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5.91/22 5.91 PK
5 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum (PM) 5.46/21 5.08 SB PK
11 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia (PM) PK
10 KRUK Bartosz 2009-01-28 AML Słupsk (PM) PK
9 KAMIONEK Kacper 2011-11-02 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3.54/21 PB PK
1 BRODOWSKI Jakub 2013-01-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) PK
8 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.32/22 4.32 PK

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.280782 s. | 768 kilobytes