Mistrzostwa Woj. Warm.-Maz. LZS (U14, U16) 2023. Mityng LA
LUBAWA, 14.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-17 08:32:39
0 ty0y
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100Mityng 100U16 100U14 200Mityng 300U16LZS 300U14LZS 400Mityng 600U16 600U14 800Mityng 1000U16 1000U14 80pU16 300pU16LZS 4x100U16 4x100U14 WzwyżMityng WzwyżU16 WzwyżU14 W dalMityng W dalU16 TrójskokMityng WieloskokU16 Kula4kg KulaU18 KulaU16 KulaU14 Oszczep600 OszczepU18 OszczepU16 oszczep400 W dal strefaU14

100Mityng 100U16 100U14 200Mityng 300U16 300U14 400Mityng 600U14+U16 800Mityng 1000U14+U16 300pU16 400pMityng 4x100U16 WzwyżU14 W dalMityng W dalU16 TrójskokMityng WieloskokU16 Kula7.26 KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Oszczep800 OszczepU16 Oszczep500 W dal strefaU14

DZIEŃ 1
2023-05-14


11:45  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:45  Trójskok M 
11:45  Trójskok K 
11:45  Wieloskok K U16 
11:45   
11:45  Wieloskok M U16 
11:45  Skok w dal ze strefy K U14  [FINAŁ A]
12:00  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
12:00  Rzut oszczepem M (800) 
12:00  Rzut oszczepem chłopców (500) 
12:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
12:05  300 m ppł K U16  [s]
12:07  300 m ppł M U16  [s]
12:20  80 metrów pł K U16  [s]
12:30  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
12:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:35  100 metrów K  [el]
12:41  100 metrów M  [el]
12:45  Skok wzwyż M U14 
12:45  Skok w dal M 
12:45  Skok w dal M U16 
12:47  100 metrów K U16  [el]
12:55  100 metrów M U16  [el]
13:00  100 metrów K U14  [el]
13:10  Rzut oszczepem K (600) 
13:10  Rzut oszczepem K U18 (500) 
13:10  Rzut oszczepem K U16 (500) 
13:15  Skok wzwyż kobiet 
13:15  Skok wzwyż K U16 
13:25  100 metrów M U14  [el]
13:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
13:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:32  800 metrów K  [s]
13:36  800 metrów mężczyzn  [s]
13:40  400 metrów K  [s]
13:46  400 metrów M  [s]
13:55  100 metrów K  [F]
14:00  Skok w dal K 
14:00  Skok w dal K U16 
14:00  Skok wzwyż K U14 
14:00  100 metrów M  [F]
14:05  100 metrów K U16  [F]
14:10  Rzut oszczepem K (400) 
14:10  100 metrów M U16  [F]
14:15  100 metrów K U14  [F]
14:20  100 metrów M U14  [F]
14:25  1000 metrów K U16  [s]
14:30  1000 metrów K U14  [s]
14:36  1000 metrów M U14+U16  [s]
14:41  600 metrów K U16  [s]
14:45  Skok w dal ze strefy M U14 
14:45  600 metrów K U14  [s]
14:55  600 metrów M U14+U16  [s]
15:05  300 metrów K U16  [s]
15:15  300 metrów M U16  [s]
15:20  300 metrów K U14  [s]
15:45  300 metrów M U14  [s]
15:55  200 metrów K  [s]
16:03  200 metrów M  [s]
16:15  4x100 metrów K U16  [s]
16:20  4x100 metrów K U14  [s]
16:26  4x100 metrów M U16  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-15 23:41:42
Pchnięcie kulą K U14 (2kg) Planowany START: 2023-05-14 11:45 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 12 145 ANKOWSKA Inga 2010-07-17 LKS Lubawa (WN) 10.47 11.16 10.16 10.83 11.74 11.41 11.74 PB 1
2 10 206 LIGMAN Natalia 2010-08-26 LKS Lubawa (WN) 10.46 10.21 10.62 10.41 10.76 10.28 10.76 PB 2
3 11 203 KASPROWICZ Marika 2010-07-23 LKS Lubawa (WN) 9.64 9.62 x 10.52 9.88 10.05 10.52 3
4 9 15 GOŁĘBIEWSKA Wiktoria 2010-09-30 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 9.51 10.08 8.81 10.17 9.47 10.37 10.37 PB 4
5 7 121 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 8.27 9.74 9.28 8.70 9.20 9.39 9.39 PB 5
6 4 104 JANKOWSKA Aleksandra 2010-02-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 7.31 7.48 7.77 7.45 8.36 8.02 8.36 PB 6
7 1 155 SZYDLIK Maria 2011-03-16 MKL Jurand Szczytno (WN) 7.18 x 7.21 7.03 7.88 6.70 7.88 7
8 6 149 BANACKA Malwina 2010-01-24 LKS Lubawa (WN) 7.38 6.45 7.40 6.11 x 6.23 7.40 8
9 3 8 HERBATOWICZ Oliwia 2011-07-12 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 6.42 6.36 6.06 6.42 9
10 2 5 MOSAKOWSKA Barbara 2011-10-12 GUKS Asy Dywity (WN) 6.35 6.08 6.18 6.35 10

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.3140249 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3