2. Ogólnopolski Halowy Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2023
SPAŁA, 28.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-30 10:49:56
0 ti68
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 60U16 200 200U20 200U18 200U16 300 300U18 300U16 400 600 600U18 600U16 800 1000 1500 2000 Wzwyż Tyczka W dal Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 60p 60pU20 60pU18 60pU16

60 60U20 60U18 60U16 200 200U20 200U18 200U16 300 300U18 300U16 400 600 800 1000 2000U20 Wzwyż Tyczka W dal Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 60p 60pU20 60pU18 60pU16

DZIEŃ 1
2023-01-28


11:00  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:00  Skok o tyczce K 
11:00  Skok w dal K 
11:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:08  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:18  60 metrów pł K U20  [el]
11:28  60 metrów pł K  [el]
11:38  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
11:45  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:45  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
11:55  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
12:03  60 metrów pł M  [s]
12:13  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F]
12:20  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
12:28  60 metrów pł K U20  [F]
12:35  60 metrów pł K  [F]
12:35  Skok w dal M 
12:43  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
12:45  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:50  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
13:00  60 metrów K U16  [el]
13:06  60 metrów K U18  [el]
13:15  60 metrów K U20  [el]
13:18  60 metrów K  [el]
13:27  60 metrów M U16  [el]
13:32  60 metrów M U18  [el]
13:42  60 metrów M U20  [el]
13:48  60 metrów M  [el]
13:55  60 metrów K U16  [F]
14:00  60 metrów K U18  [F]
14:00  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
14:05  60 metrów K U20  [F]
14:10  60 metrów K  [F]
14:15  60 metrów M U16  [F]
14:20  60 metrów M U18  [F]
14:25  60 metrów M U20  [F]
14:30  60 metrów M  [F]
14:30  Skok o tyczce M 
14:35  Skok wzwyż kobiet 
14:50  200 metrów K U16  [s]
15:00  200 metrów K U18  [s]
15:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
15:15  200 metrów K U20  [s]
15:20  200 metrów K  [s]
15:40  200 metrów M U16  [s]
15:43  200 metrów M U18  [s]
15:55  200 metrów M U20  [s]
16:00  200 metrów M  [s]
16:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
16:10  400 metrów K  [s]
16:25  400 metrów M  [s]
16:45  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:50  1000 metrów K  [s]
17:05  1000 metrów M  [s]
17:20  300 metrów K U16  [s]
17:30  300 metrów K U18  [s]
17:45  300 metrów K  [s]
17:55  300 metrów M U16  [s]
18:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
18:05  300 metrów M U18  [s]
18:15  300 metrów M  [s]
18:20  1500 metrów K U20  [s]
18:30  600 metrów K U16  [s]
18:38  600 metrów K U18  [s]
18:43  600 metrów K  [s]
18:48  600 metrów M  [s]
19:00  Skok wzwyż M 
19:00  800 metrów K  [s]
19:10  800 metrów mężczyzn  [s]
19:15  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
19:20  2000 metrów kobiet  [s]
19:30  2000 metrów M U20+U18  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-28 11:06:08
60 metrów pł (76.2/8.00) K U16 - elim 1 Planowany START: 2023-01-28 11:00 WYSTARTOWANO: 11:00:45
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 65 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice (LD) 9.64 q 1
2 1 590 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 9.75 q 2
3 4 805 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 9.98 q 3
4 5 582 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 10.03 q PB 4
5 7 55 PETRALLIS Aleksandra 2009-01-19 RK Athletics Warszawa (MZ) 10.20 q 5
6 2 81 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 10.65 q 6
7 8 11 CHMIEL Hanna 2009-02-20 RKS Łódź (LD) 11.11 q PB 7
6 24 IDCZAK Wiktoria 2008-08-17 MKLA Łęczyca (LD) DNF q

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.109477 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3