Rzeszów Athletics Cup. 3. Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA 2024
RZESZÓW, 04.02.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-04 19:14:48
0 ta6y
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 200 200U20 300 400 600 800 1000 1500 3000 Wzwyż W dal Trójskok KulaU20 KulaU18 60p 60pU20 60pU18 60pU16

60 60 200 200 300 400 600 800 1000 1500 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 60p 60pU20 60pU18 60pU16

DZIEŃ 1
2024-02-04


12:15  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
12:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
12:15  Trójskok K  [FINAŁ B]
12:15  Trójskok M  [FINAŁ B]
12:15  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:15  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:25  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
12:25  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
12:25  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
12:40  60m K gr.B  [el]
13:00  60m M gr. B  [el]
13:15  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
13:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F]
13:15  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
13:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
13:25  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
13:25  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
13:25  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F]
13:35  60m K gr.B  [F B]
13:35  Skok w dal K  [FINAŁ B]
13:35  Skok w dal M  [FINAŁ B]
13:40  60m K gr.B  [F A]
13:45  60m M gr. B  [F B]
13:50  60m M gr. B  [F A]
14:00  1000 metrów K  [s]
14:10  1000 metrów M  [s]
14:10  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ B]
14:10  Skok wzwyż M  [FINAŁ B]
14:20  300 metrów K  [s]
14:35  300 metrów M  [s]
14:50  200m K gr.B  [s]
15:10  200m M gr.B  [s]
15:30  Ceremonia Otwarcia 
15:40  60 metrów pł K U20  [el]
15:40  60 metrów pł K  [el]
15:45  60 metrów pł M  [el]
15:55  60m K gr. A  [el]
16:00  Trójskok K  [FINAŁ A]
16:00  Trójskok M  [FINAŁ A]
16:05  60m M gr. A  [el]
16:15  600 metrów K  [s]
16:25  600 metrów M  [s]
16:40  60 metrów pł K  [F]
16:40  60 metrów pł K U20  [F]
16:45  60 metrów pł M  [F]
16:50  60m K gr. A  [F]
16:55  60m M gr. A  [F]
17:05  400 metrów K  [s]
17:15  Skok wzwyż kobiet  [FINAŁ A]
17:20  Skok w dal K  [FINAŁ A]
17:20  Skok w dal M  [FINAŁ A]
17:20  400 metrów M  [s]
17:35  1500 metrów kobiet  [s]
17:45  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:55  200m K gr.A  [s]
18:10  200m M gr.A  [s]
18:10  Skok wzwyż M  [FINAŁ A]
18:25  800m K  [s]
18:30  800m M  [s]
18:40  3000 metrów K  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-04 12:16:30
60 metrów pł (76.2) K U18 - elim 1 Planowany START: 2024-02-04 12:15 WYSTARTOWANO: 12:13:39
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 669 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 9.15 q PB 1
2 7 19 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok (PK) 9.30 q PB 2
3 5 911 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom (MZ) 9.31 q PB 3
6 8 159 SOBOLAK Urszula 2008-04-01 KS Komunalni Sanok (PK) 9.71 q 4
7 4 964 PTAK Martyna 2008-04-10 LKS Stal Mielec (PK) 9.79 q PB 5

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.1176722 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3