Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20 2022. Mityng okręgowy
POZNAŃ, 11 - 12.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-13 12:10:03
0 qy95
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 600 800 800U20 800U18 1000U16 1500 3000U20 3000U18 100pU20 100pU18 400pU20 400pU18 1500przU18 2000przU20 4x100U20 4x100U18 4x400U20 4x400U18 5000ch wzwyżU20 wzwyżU18 Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 trójsU20 trójsU18 Kula kulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk dysk dyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 MłotU14 OszczepU20 OszczepU18 OszczepU16 5-bójU16 7-bójU20 7-bójU18 100(7)U20 100(7)U18 80(5)U16 wzwyż(7)U20 wzwyz(7)U18 wzwyz(5)U16 kula(7)U20 kula(7)U18 kula(5)U16 200(7)U20 200(7)U18 w dal(5)U16 600(5)U16 w dal(7)U20 w dal(7)U18 oszczep(7)U20 oszczep(7)U18 800(7)U20 800(7)U18

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 600 800 800U20 800U18 1000U16 1500 1500U20 1500U18 3000U20 3000U18 110U20 110U18 400pU20 400pU18 2000przU18 2000przU20 4x100U20 4x100U18 4x400U20 4x400U18 5000ch WzwyżU14 WzwyżU18 Tyczka W dal W dalU20 W dalU18 trójsU20 trójsU18 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU20 OszczepU18 OszczepU16 10-bójU20 10-bójU18 5-bójU16 100(10)U20 100(10)U18 110(5)U16 W dal (5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(10)U20 Wzwyż(10)U18 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 400(10)U20 400(10)U18 110(10)U20 110(10)U18 Dysk(10)U20 Dysk(10)U18 Tyczka(10)U20 Tyczka(10)U18 Oszczep(10)U20 Oszczep(10)U18 1500(10)U20 1500(10)U18

DZIEŃ 1
2022-06-11
DZIEŃ 2
2022-06-12


13:40  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
13:40  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
13:40  Rzut młotem M U16 (5kg) 
13:40  100 m U20 (10bój)  [s]
13:40  100 m M U18 (10bój)  [s]
13:50  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
14:00  Skok o tyczce K 
14:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
14:00  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:10  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
14:10  100 m pł K U18 (7bój)  [s]
14:20  100 m pł K U20  [el]
14:25  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
14:25    [Gr. A]
14:25    [Gr. A]
14:25  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
14:35  110 metrów pł M U20 (99.1)  [el]
14:40  Rzut młotem K U14 (2kg) 
14:40  Rzut młotem K U16 (3kg) 
14:40  Rzut młotem K (4kg) 
14:40  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
14:40  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
14:40  Skok wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. A]
14:40  Skok wzwyż K U18 (7bój)  [Gr. A]
14:50  100 metrów K U18  [el]
15:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
15:15  100 metrów K U20  [el]
15:20  Trójskok K U20 
15:20  Trójskok K U18 
15:20  Trójskok M U20 
15:20  Trójskok M U18 
15:20  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
15:20  Rzut dyskiem K (1kg) 
15:20  100 metrów K  [el]
15:35  100 metrów M U18  [el]
15:40  100 metrów M U20  [el]
15:45  100 metrów M  [el]
15:50  100 m pł K U20  [F]
15:55  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
16:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F]
16:00    [Gr. A]
16:00    [Gr. A]
16:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
16:05  Skok wzwyż K U20 
16:05  Skok wzwyż K U18 
16:05  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
16:10  100 metrów K U18  [F]
16:15  100 metrów K U20  [F]
16:20  100 metrów K  [F]
16:25  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
16:25  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
16:25  100 metrów M U18  [F]
16:30  100 metrów M U20  [F]
16:35  100 metrów M  [F]
17:00  Skok o tyczce M 
17:00  Skok w dal M 
17:00  Rzut oszczepem M (800) 
17:00  Rzut oszczepem M U20 (800) 
17:00  400 metrów K U18  [s]
17:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
17:00  Pchnięcie kulą K U20 (7bój)  [Gr. A]
17:00  Pchnięcie kulą K U18 (7bój)  [Gr. A]
17:15  400 metrów K U20  [s]
17:25  400 metrów K  [s]
17:35  400 metrów M U18  [s]
17:35  Skok wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. A]
17:35  Skok wzwyż M U18 (10bój)  [Gr. A]
17:35  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
17:45  400 metrów M U20  [s]
17:50  400 metrów M  [s]
18:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
18:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
18:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
18:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
18:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
18:00  2000 metrów przeszkody M U20  [s]
18:00  2000 m przeszkody M U18  [s]
18:00  Skok w dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
18:10  2000 m przeszkody K U20  [s]
18:20  1500 m przeszkody K U18  [s]
18:30  1500 metrów kobiet  [s]
18:35  1500 metrów M U18  [s]
18:40  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:40  1500 metrów M U20  [s]
18:45  Skok w dal K 
18:45  4x100 metrów K U20  [s]
18:45  4x100 metrówU18  [s]
18:50  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
18:50  Pchnięcie kulą K (4kg) 
18:50  4x100 metrów M U20  [s]
18:50  4x100 metrów U18  [s]
18:50  400 m U20 (10bój)  [s]
18:50  400 m M U18 (10bój)  [s]
18:55  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:55  200 m K U18 (7bój)  [s]
19:00  600 m K U16 (5bój)  [s]
19:05  1000 m M U16 (5bój)  [s]
19:15  5000 m chód kobiet  [s]
19:15  Pięciobój M U16 
19:15    [Gr. A]
19:15  5000 metrów chód M  [s]
19:20  Pięciobój K U16 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-13 11:24:06
Rzut dyskiem K U20 (1kg) Planowany START: 2022-06-11 13:40 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 4 436 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 35.30 x x x x 35.30 1
2 3 209 TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 UKS Olimp Duszniki (WP) x 24.16 27.52 29.17 x x 29.17 2
3 1 11 KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 22.94 23.57 23.20 x 24.40 x 24.40 3
4 2 949 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 24.26 x x x x 24.26 4

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.3704319 s. | 768 kilobytes