Mistrzostwa Woj. Małopolskiego U16 2021
KRAKÓW , 19.09.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-23 14:04:58
0 p77z
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100U16 100U14 100 200 300U16 300U14 400 600U16 800 2000 m K U16 600m K U14 Wzwyż WzwyżU16 W dal W dalU16 W dal strefa WieloskokU16 kula KulaU18 KulaU16 Kula Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 P.palantowa K U14 P.palantowa K (150) U12 80pU16 300pU16 400p 1000m prz.K U16 4x100U16

60 100U16 100U14 100 200 300U16 300U14 400 600U16 600U14 800 1000U16 2000 Wzwyż WzwyżU16 W dal W dalU16 W dal strefa Wieloskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 P.palantowa M (150) U12 OszczepU18 OszczepU16 110U16 300pU16 1000m prz.M U16 4x100U16

DZIEŃ 1
2021-09-19


11:00  Skok w dal ze strefy K U14 
11:00  Skok w dal ze strefy M U14 
11:00  Rzut piłeczką palantową K (150) U12 
11:00  Rzut piłeczką palantową K U14 
11:00  Rzut piłeczką palantową M (150) U12 
11:00  60 metrów dziewcząt  [s]
11:10  60 metrów chłopców  [s]
11:20  100 metrów K U14  [s]
11:35  100 metrów M U14  [s]
11:45  600 metrów K U14  [s]
11:50  600 metrów M U14 (12)  [s]
12:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
12:00  Wieloskok M U16 
12:00  Wieloskok K U16 
12:00  300 metrów K U14  [s]
12:15  300 metrów M U14  [s]
12:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:30  80 metrów pł K U16  [el]
12:40  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
12:45  Skok w dal K U16 
12:50  100 metrów K U16  [el]
13:00  100 metrów M U16  [el]
13:10  600 metrów K U16  [s]
13:15  600 metrów M U16  [s]
13:20  1000 metrów M U16  [s]
13:30  80 metrów pł K U16  [F A]
13:40  100 metrów K U16  [F A]
13:45  Skok wzwyż K U16 
13:45  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:45  100 metrów M U16  [F A]
13:50  2000 metrów K U16  [s]
14:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
14:00  2000 metrów M U16  [s]
14:10  300 m ppł K U16  [s]
14:15  300 m ppł M U16  [s]
14:25  400 m pł kobiet  [s]
14:30  Skok w dal M U16 
14:35  300 metrów K U16  [s]
14:40  300 metrów M U16  [s]
14:45  1000 m przeszkody K U16  [s]
14:50  1000 m przeszkody M U16  [s]
15:00  Rzut oszczepem kobiet (600) 
15:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
15:05  4x100 metrów K U16  [s]
15:15  4x100 metrów M U16  [s]
15:20  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
15:20  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
15:20  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
15:20  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:20  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:20  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
15:25  100 metrów K (PK)  [s]
15:30  Skok wzwyż M U16 
15:30  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:30  Skok w dal kobiet 
15:30  Skok w dal mężczyzn 
15:30  100 metrów M (PK)  [s]
15:40  400 metrów kobiet (PK)  [s]
15:45  400 metrów mężczyzn (PK)  [s]
15:50  800 metrów kobiet  [s]
15:55  800 metrów mężczyzn  [s]
16:05  200 metrów kobiet  [s]
16:10  200 metrów mężczyzn  [s]
16:30  Skok wzwyż kobiet 
16:30  Skok wzwyż mężczyzn 
17:00  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
17:00  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
 

Data aktualizacji: 2021-09-19 15:56:01
Skok w dal ze strefy K U14 Planowany START: 2021-09-19 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 20 574 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty (MA) 5.05
2 13 270 NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 4.88 PB
3 21 51 DONIEC Natalia 2009-02-12 SKS Kusy Kraków (MA) 4.88
4 16 94 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków (MA) 4.85 PB
5 19 47 GRZYWA Magdalena 2008-07-10 SKS Kusy Kraków (MA) 4.58
6 18 665 KOPCZYŃSKA Lidia 2008-05-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 4.42
7 15 191 WARIAS Kornelia 2008-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 4.30 PB
8 17 44 DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 SKS Kusy Kraków (MA) 4.10
9 10 35 FLORKA Małgorzata 2008-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 4.07 PB
10 5 61 KARP Julia 2010-09-03 UKS Kobylanka (MA) 3.96
11 8 662 ZIEMBA Oliwia 2010-02-06 KS AZS AWF Kraków (MA) 3.94 PB
12 14 96 SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 SKS Kusy Kraków (MA) 3.78 PB
13 7 99 PAWŁOWSKA Emilia 2010-05-19 SKS Kusy Kraków (MA) 3.66 PB
14 6 723 RUSIN Natalia 2010-06-18 SKL Sucha Beskidzka (MA) 3.55 PB
15 1 3 GOGOLA Julia 2010-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3.53
16 4 314 KIEĆ Hanna 2008-03-10 WKS Wawel Kraków (MA) 3.44 PK
17 12 88 WYWIAŁ Lena 2010-04-16 SKS Kusy Kraków (MA) 3.39
18 2 228 PASIONEK Paulina 2010-02-16 Kraków Athletics Team (MA) 3.38
19 9 8 NARKOWICZ Julia 2010-09-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3.24
20 3 262 STEFANOWICZ Gaja 2012-01-30 Kraków Athletics Team (MA) 3.04
21 22 2 POCHROŃ Julia 2010-02-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 2.94
22 11 722 GŁOWACZ Anna 2010-10-17 SKL Sucha Beskidzka (MA) 2.84

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2189891 s. | 768 kilobytes