1. Memoriał Romualda Wojnowskiego
OLECKO, 09.05.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-09 23:34:24
0 od84
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 100U14 200 300U16 300U14 400 600U16 800 1000U16 600U14 Wzwyż WzwyżU16 WzwyżU14 W dal W dalU16 Trójskok W dal strefa WieloskokU16 kulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk dysk DyskU16 OszczepU20 OszczepU18 OszczepU16 80pU16 300pU16 400p 4x100U14 4x100

100 100U16 100U14 200 300U16 300U14 400 600 800 1000U16 1500 3000 WzwyżU14 W dal W dalU16 W dal strefa Wieloskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk2kg DyskU20 DyskU18 DyskU16 OszczepU18 OszczepU16 400p 400pU18 2000

DZIEŃ 1
2021-05-09
DZIEŃ 2
2021-05-10


12:00  300 m ppł K U16  [s]
12:00  Skok w dal M U16 
12:00  Skok w dal mężczyzn 
12:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
12:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
12:00  Rzut oszczepem K U20 (600) 
12:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
12:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
12:00  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:10  400 m pł kobiet  [s]
12:20  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
12:20  400 m ppł mężczyzn  [s]
12:30  400 metrów kobiet  [s]
12:30  Skok wzwyż kobiet 
12:30  Skok wzwyż K U16 
12:30  Skok wzwyż K U14 
12:30  Skok wzwyż M U14 
12:35  400 metrów mężczyzn  [s]
12:40  800 metrów kobiet  [s]
12:50  800 metrów mężczyzn  [s]
13:00  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
13:00  Trójskok kobiet 
13:05  2000 m przeszkody mężczyzn  [s]
13:25  100 metrów kobiet  [s]
13:25  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
13:25  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
13:25  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
13:30  100 metrów K U16  [s]
13:45  100 metrów K U14  [s]
14:05  Skok w dal kobiet 
14:05  100 metrów mężczyzn  [s]
14:05  Skok w dal K U16 
14:15  100 metrów M U16  [s]
14:15  Skok w dal ze strefy K U14 
14:25  100 metrów M U14  [s]
14:35  1500 metrów mężczyzn  [s]
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:00  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
15:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
15:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:05  300 metrów K U14  [s]
15:25  Skok w dal ze strefy M U14 
15:25  300 metrów M U16  [s]
15:40  300 metrów M U14  [s]
15:50  Wieloskok M U16 
15:50  Wieloskok K U16 
15:50  3000 metrów mężczyzn 
16:10  80 metrów pł K U16  [s]
16:20  200 metrów kobiet  [s]
16:40  200 metrów mężczyzn  [s]
16:50  600 metrów K U16  [s]
16:55  600 metrów K U14  [F A]
17:00  600 metrów mężczyzn  [s]
17:05  1000 metrów K U16  [s]
17:15  1000 metrów M U16  [s]
17:25  4x100 metrów K U14  [s]
17:27  4x100 metrów K  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-09 12:55:04
300 m ppł K U16 - Bieg 1 Planowany START: 2021-05-09 12:00 WYSTARTOWANO: 12:50:00
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 176
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 53.04 1
2 4 194
SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów (PD) 53.48 PB 2
3 5 15
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 56.27 PB 3

© by Pilar 2013-2021          Generowanie strony 0.2032201 s. | 768 kilobytes