Memoriał W.Nowickiego i J.Wiatrowskiego. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojac
ZGORZELEC, 07-08.05.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-10 11:23:38
0 n4j1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U14 200 400 80pU14 1000U16 1000U14 80pU16 100p 100pU18 300pU16 400p Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal Trójskok Dysk DyskU16 Młot MłotU18 Oszczep OszczepU18 Oszczep 5-bójU16 7-bój 7-bójU18 100p(7) 100p(7) 80p(5) Wzwyż(7) Wzwyż(7) Wzwyż(5) Kula(7) Kula(7) Kula(7) 200(7) 200(7) W dal(5) 600(5) W dal(7) W dal(7) Oszczep(7) Oszczep(7) 800(7) 800(7)

100 200 400 800 1000U16 3000 110 110U20 300pU16 Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal Trójskok Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 MłotU20 MłotU18 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 10-bójU20 10-bójU18 5-bójU16 100(10) 100(10) 110(10) W dal(10) W dal(10) W dal(5) Kula(10) Kula(10) Kula(5) Wzwyż(10) Wzwyż(10) Wzwyż(5) 1000(5) 400(10) 400(10) 110(10) 110(10) Dysk(10) Dysk(10) Tyczka(10) Tyczka(10) Oszczep(10) Oszczep(10) 1500(10) 1500(10)

DZIEŃ 1
2022-05-07
DZIEŃ 2
2022-05-08


11:15  Skok w dal K 
11:30  100 m M U18 (10bój)  [s]
11:30  Skok o tyczce K 
11:30  Skok o tyczce M 
11:30  Rzut młotem K (4kg) 
11:30  Rzut młotem K U18 (3kg) 
11:30  100 m U20 (10bój)  [s]
11:40  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
11:50  80 metrów pł K U16  [s]
11:50  80 metrów pł K U14  [s]
12:10  100 m pł K (7bój)  [s]
12:10  100 m pł K U18 (7bój)  [s]
12:10  Skok w dal U20 (10bój)  [Gr. A]
12:10  Skok w dal M U18 (10bój)  [Gr. A]
12:25  100 m pł kobiet  [s]
12:25  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
12:35  Rzut młotem M U20 (6kg) 
12:35  Rzut młotem M U18 (5kg) 
12:45  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
12:45  Skok wzwyż K (7bój)  [Gr. A]
12:45  Skok wzwyż K U18 (7bój)  [Gr. A]
12:50  110 m ppł mężczyzn  [s]
12:50  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
13:00  100 metrów K  [s]
13:20  100 metrów K U14  [s]
13:30  100 metrów M  [s]
13:30  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
13:30  Pchnięcie kulą U20 (10bój)  [Gr. A]
13:30  Pchnięcie kulą M U18 (10bój)  [Gr. A]
13:30  Rzut dyskiem K (1kg) 
13:30  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
13:45  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
13:55  300 m ppł K U16  [s]
14:00  300 m ppł M U16  [s]
14:10  400 m pł kobiet  [s]
14:10  Pchnięcie kulą K (7bój)  [Gr. A]
14:10  Pchnięcie kulą K U18 (7bój)  [Gr. A]
14:15  Skok w dal M 
14:35  800 metrów mężczyzn  [s]
14:35  Rzut dyskiem M (2kg) 
14:35  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
14:35  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
14:35  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
14:50  1000 metrów K U16  [s]
14:50  1000 metrów K U14  [s]
14:50  Skok wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. A]
14:50  Skok wzwyż M U18 (10bój)  [Gr. A]
14:50  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
15:00  1000 metrów M U16  [s]
15:10  200 metrów kobiet  [s]
15:35  200 metrów mężczyzn  [s]
15:35  Trójskok K 
15:35  Trójskok mężczyzn 
15:35  Rzut oszczepem K (600) 
15:35  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:35  Rzut oszczepem dzieci 
15:50  200 m K (7bój)  [s]
15:50  200 m K U18 (7bój)  [s]
15:50  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
15:50  Skok wzwyż kobiet 
15:50  Skok wzwyż K U14 
16:10  400 metrów K  [s]
16:20  400 metrów M  [s]
16:40  Skok wzwyż mężczyzn 
16:40  Skok wzwyż M U14 
16:40  Rzut oszczepem M (800) 
16:40  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:40  Rzut oszczepem M U16 (600) 
16:55  3000 metrów mężczyzn  [s]
17:30  400 m M U18 (10bój)  [s]
17:30  400 m U20 (10bój)  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-05-08 11:45:59
Skok w dal K Planowany START: 2022-05-07 11:15 ZAKOŃCZENIE: 12:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 18 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 5.30
-3.9
x
+0.8
5.52
-1.0
x
+0.8
5.70
-1.1
x
+0.5
5.70
-1.1
2 1 89 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.45
+2.2
x
-1.6
4.23
+0.6
5.24
-1.0
x
-0.5
5.51
+0.7
5.51
+0.7
3 3 778 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) x
-0.5
4.37
-1.0
5.00
+1.9
4.97
-2.3
5.06
-0.5
5.13
+0.6
5.13
+0.6
4 4 108 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka (DS) 4.99
+0.5
4.99
-1.0
x
+0.6
4.92
-0.5
5.01
-1.0
4.92
+0.5
5.01
-1.0
5 5 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin (DS) 4.95
+1.1
4.92
-1.5
4.79
-1.8
4.95
-1.4
3.59
-0.9
4.37
-0.7
4.95
+1.1
6 6 500 ROLSKA Helena 2004-08-02 WKS Śląsk Wrocław (DS) 4.81
+1.8
4.15
+1.0
x
-0.5
4.54
-0.7
x
-1.3
4.53
-0.8
4.81
+1.8
SB
7 8 2 MAZUR Amelia 2005-01-29 MLKS Sokół Lubin (DS) 4.58
-0.8
x
+1.1
3.68
+0.7
4.13
-0.6
3.45
-0.5
2.39
-0.9
4.58
-0.8
8 7 KRUCZKOWSKA Zuzanna 2005-06-15 MLKS Sokół Lubin (DS) 4.22
+1.0
4.26
+1.2
3.61
+0.7
4.02
+0.5
4.12
+0.8
4.32
-1.4
4.32
-1.4
9 9 85 DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 3.95
-2.7
x
+1.2
x
+1.2



3.95
-2.7
10 10 33 KUNKA Paulina 2007-02-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 2.60
-1.9
3.68
+0.8
2.96
-0.8



3.68
+0.8

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.256989 s. | 768 kilobytes