8. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. Sokołów Cup 2024. Sokołów Awards Competition
TARNÓW, 16.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-17 11:55:13
0 lzwm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U14 60U12 60U10 60m K U8 100 P.palantowa K U14 200 300U16 300U14 300 400 500U14 500m K GIM 600U16 600U14 600U12 800 1500 80pU16 100p 100pU18 300pU16 400p 4x1 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU18 DyskU16 Oszczep OszczepU18 W dal strefaU14 W dal strefaU12

60U14 60U12 60U10 60m M U8 100 P.palantowa M U14 P.palantowa (80) M U12 200 300U16 300U14 300 400 500m M SP 500m M GIM 600U16 600U14 600U12 800 1500 110U16 400p Wzwyż W dal Trójskok KulaU20 KulaU18 DyskU20 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 W dal strefaWzwyżU14 W dal strefaU12

DZIEŃ 1
2024-06-16


Zawodnicy z kategori U14 i młodsi zgłaszają się po odbiór medali i nagród po zakończeniu startu pod namiot Sokołów!!!

16:00  80 metrów pł K U16  [s]
16:00  Skok w dal ze strefy M U12 
16:00  Skok w dal ze strefy M U14 
16:00  Skok w dal ze strefy K U14 
16:00  Rzut piłeczką palantową K U14 (150g) 
16:00  Rzut piłeczką palantową (80) M U12 
16:00  Rzut piłeczką palantową M U14 
16:00  Skok w dal ze strefy K U12 
16:08  100 m pł kobiet  [s]
16:08  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
16:16  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
16:22  4x100 metrów K U16  [s]
16:30  60 metrów M U8  [s]
16:32  60 metrów K U8  [s]
16:34  60 metrów M U10  [s]
16:36  60 metrów K U10  [s]
16:40  60 metrów M U12  [s]
16:45  60 metrów K U12  [s]
16:45  Rzut oszczepem K U18 (500) 
16:45  Rzut oszczepem K (600) 
16:45  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:45  Rzut oszczepem M (800) 
16:45  Rzut oszczepem M U16 (600) 
16:58  60 metrów M U14  [s]
17:05  60 metrów K U14  [s]
17:05  Skok w dal K  [FINAŁ B]
17:20  500 metrów K GIM  [s]
17:20  500 metrów K U14  [s]
17:24  500 metrów M GIM  [s]
17:24  500 metrów M SP  [s]
17:28  300 metrów chłopców  [s]
17:32  300 metrów dziewcząt  [s]
17:44  300 metrów M U14  [s]
17:50  300 metrów K U14  [s]
18:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
18:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
18:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
18:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
18:10  100 metrów K  [el]
18:30  Skok wzwyż M 
18:30  Skok wzwyż kobiet 
18:30  Trójskok M 
18:30  Trójskok K 
18:35  100 metrów M  [el]
18:50  300 m ppł K U16  [s]
19:02  400 m pł kobiet  [s]
19:08  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
19:14  600 metrów K U12  [s]
19:15  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
19:15  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
19:18  600 metrów K U14  [s]
19:22  600 metrów K U16  [s]
19:25  Skok w dal K 
19:26  600 metrów M U14  [s]
19:26  600 metrów M U12  [s]
19:26  600 metrów M U16  [s]
19:32  400 metrów K  [s]
19:42  400 metrów M  [s]
19:48  100 metrów K  [F B]
19:52  100 metrów K  [F A]
19:56  100 metrów M  [F B]
20:00  100 metrów M  [F A]
20:05  1500 metrów kobiet  [s]
20:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
20:20  300 metrów K U16  [s]
20:28  300 metrów M U16  [s]
20:34  200 metrów K  [s]
20:40  Skok w dal M 
20:48  200 metrów M  [s]
20:56  800 metrów K  [s]
21:00  800 metrów mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-17 11:07:15
80 metrów pł K U16 - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-16 16:00 WYSTARTOWANO: 16:01:10
-0.1 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 360 NOWAK Natalia 2009-12-29 WKS Wawel Kraków (MA) 12.01 PB 1
2 6 412 SMALEC Wiktoria 2009-05-24 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 12.89 PB 2
3 7 22 GOGOLA Julia 2010-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 15.51 3
4 2 64 SIUTA Zuzanna 2009-06-01 UKS Gimpel Nowy Targ (MA) 16.73 PB 4
5 1 25 NARKOWICZ Julia 2010-09-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 16.78 PB 5

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.42331 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3