Mityng okręgowy. Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski
POZNAŃ, 06.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-08 21:52:55
0 l251
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 200 300 300U16 400 600 800 1000 1500 3000 80pU16 100pU18 400p 4x1 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 Kula KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU16 DyskU14 Młot MłotU18 MłotU16 MłotU14 Oszczep OszczepU16

100 100U16 200 300U16 400 600 800 1000 1500 3000 110U18 4x1 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 DyskU20 DyskU18 DyskU16 DyskU14 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 MłotU14 Oszczep OszczepU16 OszczepU14

DZIEŃ 1
2023-05-06
DZIEŃ 2
2023-05-07


10:30  Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) 
10:30  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
10:30  Rzut młotem M U14 (4kg) 
10:30  Rzut młotem M U16 (5kg) 
10:30  Rzut młotem M U20 (6kg) 
11:00  Skok wzwyż kobiet 
11:00  Skok w dal M U18 i młodsi 
11:00  400 m pł kobiet  [s]
11:10  400 metrów K  [s]
11:20  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:20  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
11:20  Rzut dyskiem K (1kg) 
11:20  400 metrów M  [s]
11:45  Rzut młotem M U18 (5kg) 
11:45  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
11:55  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
12:05  80 metrów pł K U16  [el]
12:15  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:20  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
12:30  Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) 
12:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
12:30  Skok w dal M 
12:30  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  80 metrów pł K U16  [F]
12:50  100 metrów K U16  [el]
13:00  Skok wzwyż M 
13:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
13:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
13:00  Rzut młotem M (7.26kg) 
13:15  100 metrów K  [el]
13:30  100 metrów M U16  [el]
13:40  100 metrów M  [el]
13:50  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
13:50  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
13:50  Skok w dal K U18 i młodsze 
13:50  100 metrów K U16  [F]
13:55  100 metrów K  [F]
14:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
14:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
14:00  100 metrów M U16  [F]
14:05  100 metrów M  [F]
14:10  800 metrów K  [s]
14:15  800 metrów mężczyzn  [s]
14:20  600 metrów K  [s]
14:30  600 metrów M  [s]
14:40  1000 metrów K  [s]
14:50  1000 metrów M  [s]
15:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
15:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
15:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
15:00  Rzut oszczepem M (800) 
15:00  Rzut oszczepem M U14 (500) 
15:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:00  Skok w dal K 
15:00  200 metrów K  [s]
15:25  Rzut młotem K U14 (2kg) 
15:25  Rzut młotem K U16 (3kg) 
15:25  Rzut młotem K (4kg) 
15:25  200 metrów M  [s]
15:40  3000 metrów K  [s]
15:55  3000 metrów mężczyzn  [s]
16:05  1500 metrów kobiet  [s]
16:10  Rzut oszczepem K (600) 
16:10  Rzut oszczepem K U16 (500) 
16:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
16:20  300 metrów K U16  [s]
16:30  300 metrów K  [s]
16:35  300 metrów M U16  [s]
16:50  4x100 metrów K  [s]
16:55  4x100 metrów M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-05-06 11:39:57
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) Planowany START: 2023-05-06 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:04:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 11 DŁUBAŁA Matylda 2010-05-28 MLKS Sokół Lubin (DS) 15.83 PB 1

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.3742158 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3