28. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
ŁÓDŹ, 06.06.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-06 19:14:10
0 kr0o
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p

100 200 400 800 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 110

DZIEŃ 1
2021-06-06


12:00  Skok o tyczce kobiet 
12:00  Skok w dal kobiet 
12:30  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
12:30  Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 
13:20  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
13:20  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
13:30  Skok w dal mężczyzn 
13:30  100 metrów kobiet  [el]
14:05  100 metrów mężczyzn  [el]
14:35  100 metrów kobiet  [F]
14:45  Skok wzwyż kobiet 
14:50  Trójskok kobiet 
14:50  400 metrów kobiet  [s]
15:00  Rzut młotem kobiet (4kg) 
15:20  100 metrów mężczyzn  [F]
15:35  400 metrów mężczyzn  [s]
16:05  200 metrów kobiet  [s]
16:10  Skok o tyczce mężczyzn 
16:35  Rzut młotem mężczyzn (7.26kg) 
16:45  200 metrów mężczyzn  [s]
17:20  Skok wzwyż mężczyzn 
17:25  100 m ppł kobiet  [el]
17:40  110 m ppł mężczyzn  [el]
17:40  Trójskok mężczyzn 
18:00  800 metrów kobiet  [s]
18:15  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
18:15  Rzut oszczepem kobiet (600) 
18:15  800 metrów mężczyzn  [s]
18:45  100 m ppł kobiet  [F]
19:00  110 m ppł mężczyzn  [F]
 

Data aktualizacji: 2021-06-06 15:29:04
Skok o tyczce kobiet Planowany START: 2021-06-06 12:00 ZAKOŃCZENIE: 14:53:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.01 3.21 3.41 3.61 3.76 3.91 4.01 4.11 4.16 4.21 4.31 wynik inf
1 22 43 BERNSTEIN Naama 1993-08-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - - o xxo xx- o r 4.21
2 21 891 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - o o o xxx 4.11
3 20 41 ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - o o o xxx 4.01
4 19 36 CHAMOT Maja 2003-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - o o xo o xxx 4.01
5 18 88 JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 RKS Łódź (LD) - o o xo xo xxx 3.76
6 2 IAKOVENKO VALETYNA 2003-01-01 niestowarzyszona (...) - - o xo xxx 3.61
7 14 140 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - xo xxo xxx 3.61
8 16 91 PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź (LD) - o xo xxx 3.41
9 7 86 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - xo xo xxx 3.41
9 13 711 MACIAK Agnieszka 1998-05-04 OKS Skra Warszawa (MZ) - xo xo xxx 3.41
11 12 756 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław (DS) xo xxo xo xxx 3.41
12 8 705 OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) o o xxx 3.21
13 11 620 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce (SK) xxo o xxx 3.21
14 5 84 MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź (LD) xo xxo xxx 3.21
15 6 77 BALCAR Martyna 2004-03-30 MKS Ustroń (SL) o xxx 3.01
15 9 56 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź (LD) o xxx 3.01
17 16 GÓRNY Kinga 2002-04-26 MKS Ustroń (SL) - - - xxx NM
1 KOSTYRKO Anastasiia 2006-01-01 UKRAINE xxx NM
4 842 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xxx NM
15 603 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) xxx NM
3 291 BIELSKA Anna 1997-07-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS
10 871 KANIA Malwina 2003-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1296289 s. | 768 kilobytes