Mistrzostwa Województwa Opolskiego LDK U12 U14 2021 - 70 lat OZLA
"Od Młodzika Do Olimpijczyka" OPOLE, 01.06.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-06 22:20:58
0 kj2g
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100U14 300U14 1000m K U14 600 m K U12 Wzwyż K U14 W dal strefa W dal K U14 Kula P.palantowa (80) K U12

60 100U14 300U14 600 1000m M U14 Wzwyż M U14 W dal strefa M U12 W dal M U14 Kula M U14 (4kg) P.palantowa (80) M U12

DZIEŃ 1
2021-06-01


16:00  60 metrów dziewcząt  [s]
16:00  Skok w dal M U14 
16:00  Skok w dal ze strefy M U12 
16:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
16:04  60 metrów dziewcząt  [s]
16:08  60 metrów dziewcząt  [s]
16:12  60 metrów dziewcząt  [s]
16:16  60 metrów dziewcząt  [s]
16:20  60 metrów dziewcząt  [s]
16:30  60 metrów chłopców  [s]
16:34  60 metrów chłopców  [s]
16:38  60 metrów chłopców  [s]
16:45  100 metrów K U14  [s]
16:45  Skok w dal K U14 
16:45  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
16:49  100 metrów K U14  [s]
16:53  100 metrów K U14  [s]
16:57  100 metrów K U14  [s]
17:00  100 metrów K U14  [s]
17:10  100 metrów M U14  [s]
17:15  100 metrów M U14  [s]
17:15  Rzut piłeczką palantową (80) K U12 
17:20  600 metrów K U12  [s]
17:25  Skok w dal ze strefy K U12 
17:25  Rzut piłeczką palantową (80) M U12 
17:30  600 metrów chłopców  [s]
17:35  600 metrów chłopców  [s]
17:45  1000 metrów K U14  [s]
17:55  1000 metrów M U14  [s]
17:55  Skok wzwyż M U14 
17:55  Skok wzwyż K U14 
18:00  1000 metrów M U14  [s]
18:10  300 metrów K U14  [s]
18:15  300 metrów K U14  [s]
18:20  300 metrów K U14  [s]
18:25  300 metrów M U14  [s]
18:30  300 metrów M U14  [s]
18:35  300 metrów M U14  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-01 16:28:04
60 metrów dziewcząt - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-01 16:00 WYSTARTOWANO: 16:08:43
+0.9 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 114 RUGAŁA Hanna 2011-02-14 UKS-MOS Opole (OP) 9.64 6
2 6 64 UZNAŃSKA Anna 2011-09-26 KS Victoria Olesno (OP) 9.87 9
3 4 825 KADŁUCZKA Milena 2011-06-21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 9.99 PB 12
4 7 526 ŁOPOTT Karolina 2011-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 10.45 20
5 2 62 BIRLET Marta 2011-09-20 KS Victoria Olesno (OP) 10.80 25
6 3 701 ŚWIĄTEK Marta 2011-03-10 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 11.20 29

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.205205 s. | 768 kilobytes