Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego LZS U18 i Open 2021
OLSZTYN, 23.05.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-25 22:00:46
0 khcv
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100LZS 60 100 200 300 300U14 400 600U16+U14 800 1500 Wzwyż W dal wdalLZS wdalstrefa KulaU18 Dysk DyskU16 Oszczep600g OszczepU18 100pU18 400p 4x100

100LZS+M 60 200 300 300U14 400 600U16+U14 800 3000 Wzwyż W dalLZS+M wdalstrefa KulaU20 KulaU18 DyskU20 DyskU18 DyskU16 Oszczep OszczepU18 400pU18 4x100LZS+M

DZIEŃ 1
2021-05-23


00:00  300 metrów kobiet 
11:00  60 metrów K U14  [s]
11:00  Skok w dal M ze stefy 
11:30  60 metrów M U14  [s]
11:30  Skok w dal K ze stefy 
11:45  600 metrów kobiet  [s]
12:00  600 metrów mężczyzn  [s]
12:15  300 metrów K U14  [s]
12:30  300 metrów M U14  [s]
13:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
13:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
13:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
13:15  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
13:15  Skok wzwyż kobiet 
13:15  Skok wzwyż mężczyzn 
13:25  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
13:30  400 m pł kobiet  [s]
13:40  100 metrów kobiet LZS  [el]
13:50  100 metrów K  [el]
14:00  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
14:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
14:05  100 metrów M LZS+M  [el]
14:20  800 metrów kobiet  [s]
14:25  800 metrów mężczyzn  [s]
14:35  100 metrów kobiet LZS  [F]
14:40  100 metrów K  [F]
14:45  100 metrów M LZS+M  [F]
14:45  Skok w dal K LZS 
14:45  Skok w dal kobiet 
14:55  400 metrów kobiet  [s]
15:00  400 metrów mężczyzn  [s]
15:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:10  3000 metrów mężczyzn  [s]
15:30  200 metrów kobiet  [s]
15:45  Skok w dal mężczyzn LZS+M 
15:45  200 metrów mężczyzn  [s]
16:00  300 metrów kobiet  [s]
16:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:10  300 metrów mężczyzn  [s]
16:20  1500 metrów kobiet  [s]
16:35  4x100 metrów K  [s]
16:45  4x100 metrów M  [s]
17:00  Rzut oszczepem kobiet (600) 
17:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
17:00  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking
300 metrów kobiet WYSTARTOWANO: 16:09:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
2 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN)
3 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.20/20 PB
7 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.61/21 49.61 PB
4 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.24/20 47.06 SB
4 JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 MLKS Ostróda (WN) 51.23/21 51.23 PB
5 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.37/21 43.37
2 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN)
3 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 45.92/21 45.92 PB
3 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa (WN) 48.18/21 48.18 PB
5 CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 53.17/21 53.17 PB
6 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda (WN) 45.62/21 45.62 PB
6 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.26/21 49.26 PB
7 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 45.84/19 PB
8 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 50.34/21 50.34 PB
8 LEWICKA Weronika 2007-11-27 UKS Jedynka Bartoszyce (WN)
5 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.63/20
8 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.20/20
1 SMOSARSKA Julia 2008-03-05 MLKS Ostróda (WN)

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.243479 s. | 768 kilobytes