Mistrzostwa Okręgu U 18, U 20
GDAŃSK, 12.06.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-15 22:19:33
0 inc6
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 100U18 400p 1500m prz.K U18 4x1 4x1 10000ch Wzwyż Tyczka tyczka W dal Trójskok Kula KulaU18 Dysk dysk dysk Oszczep OszczepU18

100 200 400 800 1500 3000 110 110U20 110U18 400p 400p 2000 2000p 2000 4x1 4x1 10000ch Wzwyż Tyczka tyczka W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 Oszczep OszczepU18

DZIEŃ 1
2022-06-12


11:00  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
11:00  10000 m chód kobiet  [s]
11:00  10000 m chód mężczyzn  [s]
11:00  Skok o tyczce K U16 
11:00  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
11:00  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
11:33  Skok o tyczce kobiet 
12:00  Trójskok kobiet 
12:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
12:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
12:00  110 m ppł mężczyzn  [s]
12:00  Trójskok mężczyzn 
12:15  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
12:15  100 m ppł kobiet  [s]
12:15  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
12:15  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
12:30  100 metrów mężczyzn  [el]
12:45  100 metrów kobiet  [el]
13:00  Skok w dal mężczyzn 
13:00  800 metrów kobiet  [s]
13:10  Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 
13:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:10  800 metrów mężczyzn  [s]
13:15  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
13:30  400 m pł kobiet  [s]
13:45  400 m ppł mężczyzn  [s]
13:45  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
14:00  Skok wzwyż kobiet 
14:00  Skok wzwyż mężczyzn 
14:00  400 metrów kobiet  [s]
14:15  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:15  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
14:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:15  400 metrów mężczyzn  [s]
14:40  100 metrów kobiet  [F]
14:55  100 metrów mężczyzn  [F B]
15:10  3000 metrów kobiet  [s]
15:25  3000 metrów mężczyzn  [s]
15:25  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:25  Rzut oszczepem kobiet (600) 
15:35  Skok o tyczce M U16 
15:35  200 metrów kobiet  [s]
15:35  Skok o tyczce mężczyzn 
15:55  Skok w dal kobiet 
15:55  200 metrów mężczyzn  [s]
16:15  1500 metrów kobiet  [s]
16:20  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:20  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
16:37  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:05  1500 m przeszkody K U18  [s]
17:15  2000 m przeszkody mężczyzn  [s]
17:15  2000 m przeszkody M U18  [s]
17:15  2000 metrów przeszkody M U20  [s]
17:30  4x100 metrów K U20  [s]
17:30  4x100 metrów juniorek mł  [s]
17:45  4x100 metrów M U20  [s]
17:45  4x100 metrów juniorów mł  [s]
17:55    [Gr. A]
 

Data aktualizacji: 2022-06-15 22:00:24
Rzut dyskiem K U18 (1kg) Planowany START: 2022-06-12 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 401 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 27.75 34.63 34.61 35.47 x 35.47
2 3 53 TADDA Lilianna 2006-03-28 UKS Jedynka Reda (PM) 28.69 x x 30.29 x 29.54 30.29
3 1 54 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda (PM) 26.43 26.07 20.31 30.00 28.64 x 30.00
4 4 28 TYM Wiktoria 2005-07-15 UKS Lipusz (PM) 28.56 28.47 x 28.95 x 29.54 29.54
5 2 13 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew (PM) x 24.16 28.65 x x 26.50 28.65

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2211471 s. | 768 kilobytes