3. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2024
ŁÓDŹ (RKS), 16.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-17 15:32:55
0 gah1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 80pU16 100p 100pU18 300p 400p 4x1 4x4 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU16 DyskU14 5-bójU16 80 wzwyz kula w dal 600

100 200 400 800 1500 110 110U20 110U18 110U16 300pU16 400p 400p 4x1 4x4 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 DyskU20 DyskU18 DyskU16 5-bójU16 110 W dal M (5bój) Kula M (5) (5bój) Wzwyż M (5bój) 1000

DZIEŃ 1
2024-06-16


15:00  Trójskok M 
15:15  Skok wzwyż kobiet 
15:15  Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) 
15:15  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:15  Rzut dyskiem K (1kg) 
15:15  Skok o tyczce M 
15:15  Skok o tyczce K 
16:00  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
16:00  Trójskok K 
16:03  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
16:10  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
16:15  80 metrów pł K U16  [s]
16:25  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
16:30  100 m pł kobiet  [s]
16:35  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:35  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
16:35  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
16:40  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
16:50  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
16:50  Skok w dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
16:55  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
17:00  Skok wzwyż M 
17:05  110 m ppł mężczyzn  [s]
17:30  800 metrów K  [s]
17:35  800 metrów mężczyzn  [s]
17:45  4x100 metrów  [s]
17:50  4x100 metrów  [s]
17:55  4x400 metrów kobiet  [s]
18:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
18:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
18:00  4x400 metrów mężczyzn  [s]
18:00  Skok w dal M 
18:05  100 metrów K  [el]
18:25  100 metrów M  [el]
18:40  400 metrów K  [s]
18:45  400 metrów M  [s]
18:50  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
18:50  Pchnięcie kulą K (4kg) 
18:50  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
18:55  100 metrów K  [F]
19:00  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
19:00  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
19:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
19:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
19:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
19:00  100 metrów M  [F]
19:05  1500 metrów kobiet  [s]
19:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
19:20  300 metrów pł kobiet  [s]
19:25  300 m ppł M U16  [s]
19:30  Skok w dal K 
19:40  400 m pł kobiet  [s]
19:50  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
20:00  400 m ppł mężczyzn  [s]
20:10  200 metrów K  [s]
20:25  200 metrów M  [s]
20:40  600 m K U16 (5bój)  [s]
20:40  Pięciobój K U16 
20:45  1000 m M U16 (5bój)  [s]
20:45  Pięciobój M U16 
 

Data aktualizacji: 2024-06-16 16:34:05
Trójskok M Planowany START: 2024-06-16 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 270 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+0.6
14.79
+0.7
x
-1.1
x
+0.6
x
+0.3
14.30
+0.6
14.79
+0.7
2 6 140 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.60
+0.3
x
+0.5
13.91
+0.7
13.92
+0.3
x
-0.8
x
+0.7
13.92
+0.3
3 1 2 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.29
+0.4
x
+0.8
12.82
+0.2
12.92
+1.0
12.96
-0.1
13.12
+0.5
13.12
+0.5
4 2 60 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice (LD) x
+0.6
12.51
+0.5
x
+0.4
12.42
+0.3
12.40
+0.6
12.15
+0.6
12.51
+0.5
5 8 72 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+0.4
11.67
-1.2
x
+0.4
12.07
+0.8
12.27
+0.4
12.21
-0.4
12.27
+0.4
PB
6 4 201 KUCIŃSKI Paweł 2008-10-17 LKS MOSiR Sieradz (LD) x
+0.9
11.91
+0.4
11.93
+0.5
12.15
+0.6
12.01
+0.1
x
+0.8
12.15
+0.6
7 11 710 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las (WP) x
+1.6
11.68
+0.2
11.45
+0.3
x
+1.5
x
+0.2
11.64
+0.4
11.68
+0.2
8 7 69 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+0.6
11.22
-0.4
11.29
+0.6
x
+0.7
10.70
-0.1
x
+0.3
11.29
+0.6
9 5 64 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.52
+0.4
x
+0.1
10.25
-0.2



10.52
+0.4

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.3566191 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3