Od Młodzika do Olimpijczyka - Mistrzostwa Woj. Opolskiego LDK! U16 2023
OPOLE, 20.05.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-05-23 00:16:02
0 f99z
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 100U14 300 300U16 300U14 80pU14 600 600U16 600m K U14 (12) 1000U16 1000m K U14 80pU16 300p 300pU16 4x100U16 Wzwyż W dal WieloskokU16 Kula KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU16 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

100 100U16 100U14 300 300U16 300U14 600 600U16 600U14 1000 1000U16 1000U14 110U20 110U18 110U16 300p 300pU16 4x1 4x100U16 Wzwyż W dal Trójskok WieloskokU16 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 Młot M U14 (4kg) Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2023-05-20


09:40  Wieloskok M U16 
09:40  Trójskok M 
10:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
10:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
10:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
10:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
10:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
10:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
10:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
10:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
10:00  300 m ppł K U16  [s]
10:05  300 metrów pł kobiet  [s]
10:15  Wieloskok K U16 
10:15  300 metrów pł młodzików  [s]
10:20  300 m ppł M U16  [s]
10:30  1000 metrów K U14  [s]
10:30  1000 metrów K U16  [s]
10:45  1000 metrów M  [s]
10:45  1000 metrów M U14  [s]
10:45  1000 metrów M U16  [s]
11:00  Skok wzwyż M 
11:00  600 metrów K  [s]
11:00  600 metrów K U14 (12)  [s]
11:00  600 metrów K U16  [s]
11:10  600 metrów M  [s]
11:10  600 metrów M U14 (12)  [s]
11:10  600 metrów M U16  [s]
11:20  Rzut dyskiem K (1kg) 
11:20  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
11:20  Skok w dal K  [FINAŁ A]
11:20  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
11:20  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
11:20  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
11:20  80 metrów pł K U14  [s]
11:35  80 metrów pł K U16  [s]
12:05  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
12:05  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
12:05  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
12:20  Skok w dal K  [FINAŁ B]
12:20  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
12:20  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:20  Rzut oszczepem M (800) 
12:20  Rzut oszczepem M U18 (700) 
12:20  Rzut oszczepem M U16 (600) 
12:20  100 metrów K U14  [s]
12:25  100 metrów K U16  [s]
12:30  100 metrów K  [s]
12:45  Skok wzwyż kobiet 
12:45  100 metrów M U14  [s]
12:50  100 metrów M U16  [s]
12:55  100 metrów M  [s]
13:00  Rzut oszczepem K (600) 
13:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
13:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
13:00  300 metrów K U14  [s]
13:05  300 metrów K U16  [s]
13:10  300 metrów K  [s]
13:15  300 metrów M U14  [s]
13:18  300 metrów M U16  [s]
13:21  300 metrów M  [s]
13:30  Skok w dal M 
13:30  4x100 metrów K U16  [s]
13:45  4x100 metrów M U16  [s]
13:45  4x100 metrów M U16  [s]
14:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
14:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
14:00  Rzut młotem M (7.26kg) 
14:00  Rzut młotem M U14 (4kg) 
14:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
14:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
14:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
 

Data aktualizacji: 2023-05-21 17:19:24
Wieloskok M U16 Planowany START: 2023-05-20 09:40 ZAKOŃCZENIE: 10:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 11 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 10.30
+1.0
8.12
+0.3
10.38
+1.4



10.38
+1.4
PB
2 1 755 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) 9.38
-0.1
8.75
+0.4
9.34
+0.4
9.51
+0.6
9.17
-0.5
9.10
-0.4
9.51
+0.6
PB

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.4075902 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3