Mistrzostwa Województwa U18 2024. 7. Mityng kwalifikacyjny LOZLA
LUBLIN, 22.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-25 00:00:44
0 ep35
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U18 200 400 600 800 1500 3000 100p 400pU18 2000p Wzwyż W dal W dalU18 Trójskok trójs Kula KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU16 Młot MłotU18 MłotU16 OszczepU18

100 100U18 200 300 400 600 800 1500 400p 400p 2000p Wzwyż W dal W dalU18 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-22


14:30  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
14:30  Trójskok M 
14:30  Trójskok K 
14:30  Rzut dyskiem M (2kg) 
14:30  Rzut młotem K (4kg) 
14:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
14:30  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
15:05  400 m pł K U18 (76.2)  [s]
15:05  Trójskok K U18 
15:05  Skok wzwyż K 
15:15  400 m ppł M  [s]
15:15  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
15:15  Rzut młotem K U18 (3kg) 
15:15  Rzut młotem K U16 (3kg) 
15:30  100 metrów K  [el]
15:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
15:50  100 metrów M  [el]
15:50  Skok w dal M 
15:50  Skok w dal M U18 
15:50  Skok wzwyż M 
16:05  400 metrów K  [s]
16:10  Rzut młotem M U16 (5kg) 
16:10  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
16:10  Rzut młotem M U18 (5kg) 
16:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:10  Pchnięcie kulą K (4kg) 
16:15  400 metrów M  [s]
16:20  800 metrów K  [s]
16:25  800 metrów M  [s]
16:35  300 metrów M  [s]
16:38  1500 metrów K  [s]
16:45  1500 metrów M  [s]
16:45  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
16:45  Rzut dyskiem K (1kg) 
16:50  100 m pł K  [el]
16:55  100 metrów K U18 FINAŁ  [s]
16:58  100 metrów K  [F]
17:01  100 metrów M U18 FINAŁ  [s]
17:05  100 metrów M  [F]
17:10  600 metrów K  [s]
17:10  Skok w dal K 
17:10  Skok w dal K U18 
17:15  600 metrów M  [s]
17:15  Rzut młotem M U20 (6kg) 
17:15  Rzut młotem M (7.26kg) 
17:20  3000 metrów K  [s]
17:25  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  2000 m przeszkody K U18  [s]
17:50  2000 m przeszkody M U18  [s]
17:50  Rzut oszczepem M U16 (600) 
17:50  Rzut oszczepem M U18 (700) 
17:50  Rzut oszczepem M (800) 
18:00  200 metrów K  [s]
18:15  200 metrów M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-25 00:00:44
Rzut młotem K (4kg) Planowany START: 2024-06-22 14:30 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 4 717 BOMBA Karolina 2002-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) 62.87 62.03 x 58.26 x x 62.87 1
2 3 973 DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 LKS Stal Mielec (PK) 58.02 58.79 59.45 x x x 59.45 2
3 5 240 WALCZAK Alicja 2003-05-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x 51.58 51.54 x x x 51.58 3
4 6 222 WIJAS Wiktoria 2003-02-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 48.84 48.39 48.16 48.77 x x 48.84 SB 4
5 1 130 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) x 33.58 38.33 37.34 x x 38.33 PB 5
6 2 802 KAMIŃSKA Monika 1984-04-07 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 35.46 x 37.44 x x 37.64 37.64 6

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.408287 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3