Paralekkoatletyczne Grand Prix Polski 2023. Mityng w Krakowie
KRAKÓW, 17 - 18.06.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-18 11:34:26
0 e167
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

oszcz 100 100U20 100U18 100 FR 200 200FR 400 400 FR 1500 3000 100p 100pU20 100pU18 4x100 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 kula kula Dysk dysk dysk dysk Oszczep OszczepU20 OszczepU18

200 FR 100 100U20 100U18 100 FR 200 400 400 FR 800 800FR 1500 110 110U20 110U18 prz 4x100 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 kula kula kula Dysk DyskU20 DyskU18 Dysk dysk Oszczep oszcz OszczepU18 Oszczep maczuga

DZIEŃ 1
2023-06-17
DZIEŃ 2
2023-06-18


10:00  Rzut dyskiem M F34,55,56,57 
10:00  Pchnięcie kulą K F32,34,51 
10:00  Rzut dyskiem K F34,55,56,57 
10:00  Pchnięcie kulą M F32,34,51 
12:00  Rzut maczugą mężczyzn 
14:00  4x100 metrów K  [s]
14:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:00  Pchnięcie kulą M F37,38,41 
14:00  Skok wzwyż kobiet 
14:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
14:00  Rzut oszczepem K U20 (600) 
14:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
14:00  Rzut oszczepem K F46 
14:00  Trójskok K 
14:05  4x100 metrów M  [s]
14:15  100 m pł kobiet  [s]
14:15  100 m pł K U20  [s]
14:15  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
14:25  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
14:35  110 m ppł mężczyzn  [s]
14:35  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
14:45  100 metrów K U18  [el]
14:45  Trójskok M 
14:50  100 metrów K U20  [s]
14:55  100 metrów K  [el]
15:00  100 metrów K Frame Running  [s]
15:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
15:00  Rzut oszczepem M (800) 
15:00  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
15:00  Pchnięcie kulą K F37,40,64 
15:00  Skok wzwyż M 
15:00  Rzut oszczepem M U20 (800) 
15:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
15:05  100 metrów M U18  [el]
15:10  100 metrów M U20  [s]
15:15  100 metrów M  [el]
15:25  100 metrów M Frame Running  [s]
15:25  Skok w dal K 
15:35  100 m pł kobiet  [s]
15:35  100 m pł K U20  [s]
15:45  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
15:45  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
15:45  Rzut dyskiem M F37,38,40,41,46 
15:45  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
15:45  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:45  Rzut dyskiem M (2kg) 
15:55  110 m ppł mężczyzn  [s]
15:55  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
16:00  Pchnięcie kulą M F55,56,57 
16:00  Pchnięcie kulą K F55,56,57 
16:00  100 metrów K U18  [F A]
16:05  100 metrów K U20  [s]
16:10  100 metrów K  [F A]
16:15  100 metrów M U18  [F A]
16:20  100 metrów M U20  [s]
16:25  100 metrów M  [F A]
16:35  200 metrów K  [s]
16:35  Skok w dal M 
16:45  200 metrów K Frame Running  [s]
16:50  200 metrów M  [s]
16:50  Rzut dyskiem K F40,64 
16:50  Rzut dyskiem K (1kg) 
16:50  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
17:00  200 metrów M Frame Running  [s]
17:10  400 metrów K  [s]
17:20  400 metrów K Frame Running  [s]
17:25  400 metrów M  [s]
17:35  400 metrów M Frame Running  [s]
17:40  800 metrów mężczyzn  [s]
17:50  800 metrów M Frame Running  [s]
18:00  1500 metrów kobiet  [s]
18:10  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:20  3000 metrów K  [s]
18:35  3000 m przeszkody mężczyzn  [s]
 

Data aktualizacji: 2023-06-17 10:56:41
Pchnięcie kulą M F32,34,51 Planowany START: 2023-06-17 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 1 79 BORYŚ Mateusz 1992-01-12 LKS Gol-Start Częstochowa (SL) 7.41 F34 345
2 3 125 PATYK Daniel 1982-07-22 TZSN Start Tarnów (MA) 5.74 F32 175
3 2 107 TRACZYK Mateusz 1989-10-18 RSSiRON Start Radom (MZ) 2.49 F51

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.362442 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3