Mityng Kwalifikacyjny KL Iskra 2024
BIAŁOGARD, 16.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-17 12:25:01
0 datp
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300 400 80pU14 600 800 1500 80pU16 100pU18 400p Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU18 Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

100 200 300 400 600 800 1500 3000 110 110U18 110U16 400p 400p 2000p Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU18 DyskU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-16
DZIEŃ 2
2024-06-22


15:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
15:00  Rzut oszczepem K (600) 
15:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
15:30  Skok w dal M 
16:00  80 metrów pł K U14  [s]
16:00  Skok wzwyż M 
16:00  Skok wzwyż kobiet 
16:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
16:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
16:05  80 metrów pł K U16  [s]
16:10  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
16:19  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
16:19  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
16:22  110 m ppł mężczyzn  [s]
16:25  100 metrów K  [el]
16:45  100 metrów M  [el]
16:45  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:45  Skok w dal K 
16:45  Rzut oszczepem M (800) 
16:45  Rzut oszczepem M U16 (600) 
17:00  600 metrów K  [s]
17:10  600 metrów M  [s]
17:12  300 metrów K  [s]
17:26  300 metrów M  [s]
17:30  Pchnięcie kulą K (4kg) 
17:30  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
17:38  100 metrów K  [F]
17:42  100 metrów M  [F]
17:50  400 m pł kobiet  [s]
18:00  400 m ppł mężczyzn  [s]
18:00  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
18:00  Trójskok K 
18:05  200 metrów K  [s]
18:28  400 metrów K  [s]
18:30  Rzut dyskiem K (1kg) 
18:30  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
18:30  Rzut dyskiem M (2kg) 
18:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
18:30  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
18:42  400 metrów M  [s]
18:52  1500 metrów kobiet  [s]
18:55  Trójskok M 
19:02  1500 metrów mężczyzn  [s]
19:12  800 metrów K  [s]
19:20  800 metrów mężczyzn  [s]
19:28  3000 metrów mężczyzn  [s]
19:40  2000 m przeszkody M U18  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-06-17 10:09:57
Rzut oszczepem K U18 (500) Planowany START: 2024-06-16 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 30 DREWLO Amelia 2007-11-29 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 32.94 24.93 33.11 33.72 34.93 x 34.93
2 974 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 32.84 31.31 17.36 r 32.84 PB
3 68 OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 MKS Hermes Gryfino (ZP) x 22.79 30.44 27.92 23.35 25.05 30.44 PB
4 100 KLIMOROWSKA Justyna 2007-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 18.51 x 10.70 21.95 17.93 x 21.95
5 199 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 18.41 18.37 x x 19.00 x 19.00
6 934 MACZKOWIAK Maja 2008-07-20 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 17.31 16.66 17.60 17.96 17.71 17.96
7 101 SIWEK Natalia 2007-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x x x x 14.75 11.90 14.75

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.3581989 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3