46. Memoriał Grzegorza Duneckiego
TORUŃ, 18.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-20 18:14:59
0 d0jc
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U12 100U20 100U18 100U16 100U14 200 200U18 200U16 200U14 200U12 200U10 400 400U18 600U16 600U14 600U12 800 1000U16 1500 100pU20 100pU18 4x100 Wzwyż W dal W dalU16 W dalU14 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 MłotU20 MłotU18 W dal strefaU12

60U12 60U10 100 100U20 100U18 100U16 100U14 200 200U18 200U16 200U14 200U12 200U10 400U20 400U18 600U16 600U12 800 1000U16 1500 110U20 110U18 4x1 Wzwyż W dal W dalU16 Trójskok Kula KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 Młot MłotU20 MłotU18 MłotU16 W dal strefaU12

DZIEŃ 1
2024-06-18


14:00  Skok wzwyż kobiet 
14:00  Skok w dal ze strefy K U12 
14:00  Skok w dal ze strefy M U12 
14:00  Rzut młotem K U20 (4kg) 
14:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
14:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
14:00  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
14:10  100 m pł K U20  [s]
14:10  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
14:20  4x100 metrów K  [s]
14:25  4x100 metrów M  [s]
14:30  400 metrów K U18  [s]
14:34  400 metrów K  [s]
14:38  400 metrów M U18  [s]
14:42  400 metrów M U20  [s]
14:50  800 metrów K  [s]
14:55  800 metrów mężczyzn  [s]
15:00  Rzut młotem M (7.26kg) 
15:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
15:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
15:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
15:05  60 metrów K U12  [s]
15:13  60 metrów M U10  [s]
15:17  60 metrów M U12  [s]
15:25  100 m pł K U18 (76.2)  [F A]
15:30  100 metrów K U14  [s]
15:30  Skok wzwyż M 
15:30  Skok w dal M U16 
15:38  100 metrów K U16  [s]
15:50  100 metrów K U18  [s]
15:58  100 metrów K U20 SEN  [s]
16:00  Skok w dal K U14 
16:06  100 metrów M U14  [s]
16:10  100 metrów M U16  [s]
16:14  100 metrów M U18  [s]
16:22  100 metrów M U20  [s]
16:30  100 metrów M  [s]
16:40  1500 metrów kobiet  [s]
16:48  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:00  600 metrów K U12  [s]
17:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
17:00  Skok w dal K U16 
17:00  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
17:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
17:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
17:06  600 metrów K U14  [s]
17:12  600 metrów K U16  [s]
17:18  600 metrów M U12  [s]
17:24  600 metrów M U16  [s]
17:30  1000 metrów K U16  [s]
17:37  1000 metrów M U16  [s]
17:40  Skok w dal M 
17:50  200 metrów K U10  [s]
17:50  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
17:50  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:50  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
17:54  200 metrów K U12  [s]
18:10  200 metrów K U14  [s]
18:26  200 metrów K U16  [s]
18:30  Skok w dal K 
18:38  200 metrów K U18  [s]
18:46  200 metrów K  [s]
18:50  200 metrów M U10  [s]
18:58  200 metrów M U12  [s]
19:06  200 metrów M U14  [s]
19:10  Trójskok K 
19:10  Trójskok M 
19:14  200 metrów M U16  [s]
19:18  200 metrów M U18  [s]
19:22  200 metrów M  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-06-18 15:09:38
Skok w dal ze strefy M U12 Planowany START: 2024-06-18 14:00 ZAKOŃCZENIE: 14:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 852 DOLACINSKI Krzysztof 2014-01-07 LUKS Start Nakło (KP) 3.96 3.80 x 4.36 4.36 =PB
2 2 602 SOBOLEWSKI Jan 2014-03-06 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (KP) 3.88 4.08 4.07 4.02 4.08
3 5 853 SIKORSKI Fabian 2013-03-08 LUKS Start Nakło (KP) 3.51 3.73 3.85 3.89 3.89 PB
4 4 9 WYGOCKI Jakub 2014-04-20 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 3.53 3.50 x 3.41 3.53
5 6 863 BRZUCHALSKI Miłosz 2015-09-21 LUKS Start Nakło (KP) 3.49 x 3.48 3.26 3.49
6 22 272 KARCZEWSKI Kordian 2014-09-15 UKS Cyprianka (KP) 3.39 3.40 3.41 3.48 3.48
7 3 403 WIŚNIEWSKI Adam 2013-09-23 MKL Toruń (KP) 3.35 3.28 3.19 3.20 3.35
8 20 331 MATŁOKA Sebastian 2014-03-12 MKS Inowrocław (KP) x 3.01 3.27 3.30 3.30
9 19 18 DOWBOR Stanisław 2014-09-06 MKL Toruń (KP) 3.30 3.30 3.09 3.30
10 8 850 ZAWIEJA Kacper 2014-06-19 LUKS Start Nakło (KP) x 3.00 3.21 3.21
11 9 314 KMITTA Witold 2015-01-14 MKS Inowrocław (KP) 3.16 3.04 x 3.16
12 11 842 MARCINIAK Antoni 2015-07-23 LUKS Start Nakło (KP) x 3.15 3.08 3.15 PB
13 25 579 NIKANDROW Igor 2015-12-12 MKL Toruń (KP) 3.10 3.13 x 3.13
14 7 308 GAWRYSIAK Tymon 2015-06-20 MKS Inowrocław (KP) 2.93 2.97 3.07 3.07
15 12 840 FANSLAU Eliasz 2015-11-10 LUKS Start Nakło (KP) 3.02 2.86 2.94 3.02 PB
16 13 305 CHWIŁKA Franciszek 2015-04-17 MKS Inowrocław (KP) 3.00 2.80 2.82 3.00 PB
17 17 280 BOCHEŃSKI Bartosz 2015-12-14 UKS Cyprianka (KP) 2.72 2.80 2.85 2.85
18 16 843 ŚWIĄTEK Łukasz 2013-09-05 LUKS Start Nakło (KP) 2.50 2.81 2.75 2.81
19 14 841 MOLĘDA Franciszek 2015-12-05 LUKS Start Nakło (KP) 2.63 2.59 2.55 2.63 PB
20 18 11 BABICH Igor 2016-06-20 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 2.50 2.36 2.48 2.50
21 21 2 WOLIŃSKI Antoni 2017-03-20 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 2.10 2.22 x 2.22
22 23 313 JUSZYŃSKI Jan 2017-05-25 MKS Inowrocław (KP) 1.70 70 1.36 1.70
23 15 363 KILICHOWSKI Aleksander 2016-04-15 MKS Inowrocław (KP) 1.37 1.52 1.50 1.52
10 851 KRAJEWSKI Olaf 2014-11-10 LUKS Start Nakło (KP) DNS
24 324 KULPA Michał 2017-03-30 MKS Inowrocław (KP) DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.379982 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3