Mistrzostwa Euroregiony Pro Europa Viadrina Dzieci i Młodzieży
SŁUBICE, 30 września 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-10-03 18:27:56
0 c227
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 100U18 100U16 300 300U14 300 400U18 80pU14 600U14 600 800 1000 80pU16 100pU18 Wzwyż W dal KulaU20 KulaU18 Kula3kg Kula2 Dysk dysk Dysk0.75 Dysk0.60 OszczepU18 OszczepU16 Oszczep400 W dal strefa W dal strefa

100 100U16 100U14 100m M U12 300 300U14 300 400 600U14 1000 1000 1500 110U18 Wzwyż W dal W dal W dalU16 KulaU20 KulaU18 KulaU16 Kula4 Dysk1.75 Dysk1.5 Dysk1 Dysk0.75 OszczepU18 OszczepU16 Oszczep500 W dal strefa W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-09-30


10:30  Dysk M U14 (0.75 kg) 
10:30  Dysk M U16 (1kg) 
12:00  Ceremonia Otwarcia 
12:10  80 m pł K U14  [s]
12:10  Skok wzwyż K 
12:10  Skok wzwyż M 
12:10  Skok w dal K 
12:10  Kula K U14 (2kg) 
12:10  Kula K U20 (4kg) 
12:10  Kula K U18 (3kg) 
12:10  Kula K U16 (3kg) 
12:20  Dysk M U20 (1.75kg) 
12:20  Dysk M U18 (1.5kg) 
12:20  80 m pł K U16  [s]
12:30  100 m pł K U18 (76,2)  [s]
12:40  1000 m K  [s]
12:50  110 m pł M U18 (91.4)  [s]
13:05  Oszczep K U14 (400) 
13:05  Oszczep K U18 (500) 
13:05  Oszczep K U16 (500) 
13:05  60 m K U14  [s]
13:20  60 m K U12  [s]
13:40  100 m K U18  [s]
13:50  100 m K U16  [s]
13:50  Dysk K U14 (0.60kg) 
13:50  Dysk K U16 (0.75 kg) 
13:50  Kula M U14 (4kg) 
13:50  Kula M U16 (5kg) 
14:00  100 m M U12  [s]
14:15  100 m M U14  [s]
14:25  100 m M U16  [s]
14:25  Skok w dal ze strefy K U14 
14:25  Skok w dal M U20 
14:25  Skok w dal M U18 
14:25  Skok w dal M U16 
14:30  100 m M U18+U20  [s]
14:45  1000 m M  [s]
14:45  Oszczep M U16 (600) 
14:45  Oszczep M U18 (700) 
14:45  Oszczep M U14 (500) 
14:55  1000 m M U16  [s]
15:00  600 m K U14+U16  [s]
15:05  600 m K U12  [s]
15:15  600 m M U14+U12  [s]
15:25  1500 m M U18+U20  [s]
15:25  Skok w dal ze strefy K U12 
15:25  Kula M U18 (5kg) 
15:25  Kula M U20 (6kg) 
15:25  Skok w dal ze strefy M U12 
15:25  Skok w dal ze strefy M U14 
15:40  800 m K  [s]
15:40  Dysk K U20 (1kg) 
15:40  Dysk K U18 (1kg) 
15:45  400 m M U18  [s]
15:50  400 m K U18  [s]
16:00  300 m K U16  [s]
16:10  300 m K U14  [s]
16:25  300 m K U12  [s]
16:30  300 m M U16  [s]
16:40  300 m M U14  [s]
16:50  300 m M U12  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-09-30 14:52:26
Dysk M U14 (0.75 kg) Planowany START: 2022-09-30 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:42:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 6 132 KUJAWA Dawid 2009-06-25 LKS Lubusz Słubice (LB) 49.17 PB
2 5 154 SKUBISZ Ksawery 2009-03-02 LKS Lubusz Słubice (LB) 34.29 PB
3 3 190 DZIEDZIC Wojciech 2009-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 26.11
4 4 156 STAŃ Mikołaj 2009-02-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 25.48
5 2 147 PYSIAK Szymon 2010-02-23 LKS Lubusz Słubice (LB) 21.57
1 318 ROGUSKI Jan 2009-03-12 UKS OSoT Szczecin (ZP) DNS
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.20228 s. | 768 kilobytes