5. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA Toruń 2023
TORUŃ, 04.02.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-02-04 20:54:41
0 bhis
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 60U16 200 200U16 300 300U16 400 400U16 600 600U16 800 1000 1500 Wzwyż Tyczka W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok 60p 60pU20 60pU18 60pU16

60 60U20 60U18 60U16 200 200U16 300 300U16 400 600 800 1000 1500 3000 Wzwyż wzwyż Tyczka TyczkaMas W dal W dalU18 W dalU16 Trójskok 60p 60pU20 60pU18 60pU16

DZIEŃ 1
2023-02-04


10:30  60 metrów pł M  [el]
10:30  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
10:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
10:35  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
10:40  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [s]
10:45  60 metrów pł K  [el]
10:50  60 metrów pł K U20  [el]
10:50  Trójskok M 
10:50  Trójskok K 
10:55  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:00  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [s]
11:10  60 metrów pł M  [F A]
11:10  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
11:15  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
11:20  60 metrów pł K  [F A]
11:25  60 metrów pł K U20  [F A]
11:30  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
11:35  60 metrów M  [el]
11:50  60 metrów M U20  [el]
11:53  60 metrów M U18  [el]
12:02  60 metrów M U16  [s]
12:08  60 metrów K  [el]
12:15  Skok w dal M 
12:17  60 metrów M  [F A]
12:20  60 metrów K U20  [el]
12:26  60 metrów K U18  [el]
12:35  60 metrów M U20  [F A]
12:38  60 metrów M U18  [F A]
12:41  60 metrów K U16  [s]
12:59  60 metrów K  [F A]
13:02  60 metrów K U20  [F A]
13:05  60 metrów K U18  [F A]
13:10  Skok w dal M U18 
13:10  Skok w dal M U16 
13:15  300 metrów M  [s]
13:30  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
13:30  Skok o tyczce M Masters 
13:32  300 metrów M U16  [s]
13:39  300 metrów K  [s]
14:00  Skok wzwyż kobiet 
14:00  Skok wzwyż M Masters 
14:03  300 metrów K U16  [s]
14:25  Skok w dal K 
14:30  600 metrów M  [s]
14:42  600 metrów K  [s]
14:54  600 metrów K U16  [s]
15:10  200 metrów M  [s]
15:25  Skok w dal K U18 
15:55  200 metrów M U16  [s]
16:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
16:02  200 metrów K  [s]
16:20  Skok w dal K U16 
16:44  200 metrów K U16  [s]
17:00  Skok wzwyż M 
17:10  400 metrów M  [s]
17:42  400 metrów K  [s]
18:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
18:06  400 metrów K U16  [s]
18:12  800 metrów mężczyzn  [s]
18:20  800 metrów K  [s]
18:35  1000 metrów M  [s]
18:45  1000 metrów K  [s]
18:51  1500 metrów kobiet  [s]
18:57  1500 metrów mężczyzn  [s]
19:05  3000 metrów mężczyzn  [s]
Kwalifikacje: 2 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  Finał A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-02-04 10:31:32
60 metrów pł M - elim 1 Planowany START: 2023-02-04 10:30 WYSTARTOWANO: 10:30:15
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 663 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 8.23 q =PB 1
2 8 461 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia (PM) 8.73 q SB YC TR 16.5.3 2

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.2801578 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3