6. Mały Memoriał Ireny Szewińskiej
MIĘDZYZDROJE, 2 czerwca 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-03 21:33:31
0 aj8h
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U12 60 100 100U16 100U14 PpalU12 PpalU10 PpalU14 200 200U12 300U16 300U14 400 600U16 600U14 600U12 800 1000U16 300pU16 4x1U16 4x1U14 4x4U18 Wzwyż WzwyżU12 WzwyżU14 Wzwyż W dal W dalU16 W dal strefaU14 W dal strefaU12 W dal strefa PpalU10

60U12 60 100 100U16 100U14 PpalU14 PpalU12 200 200U12 300U16 300U14 400 600U16 600U14 600U12 800 1000U16 4x1U16 4x1U14 4x4U18 Wzwyż WzwyżU16 WzwyżU14 WzwyżU12 W dal W dalU16 W dal strefaU14 W dal strefaU12 W dal strefa

DZIEŃ 1
2024-06-02


12:00  P. palantowa M U12 
12:00  P. palantowa M U14 
12:00  W dal ze strefy K U12 
12:00  W dal ze strefy K U10 
12:00  P. palantowa M U10 
12:05  100 m K U14  [el]
12:30  100 m K U16  [el]
12:30  P. palantowa K U10 
12:30  P. palantowa K U12 
12:30  P. palantowa K U14 
12:50  100 m K  [s]
12:50  W dal ze strefy M U10 
13:00  100 m M U14  [el]
13:00  W dal ze strefy M U12 
13:10  100 m M U16  [el]
13:20  100 m M  [s]
13:20  Wzwyż K 
13:20  Wzwyż K U16 
13:20  Wzwyż K U12 
13:20  Wzwyż K U14 
13:30  100 m K U14  [F]
13:35  100 m K U16  [F]
13:40  100 m M U14  [F]
13:45  100 m M U16  [F]
13:50  60 m K U10  [el]
13:50  W dal ze strefy M U14 
14:00  W dal ze strefy K U14  [Gr. A]
14:00  60 m K U12  [el]
14:15  60 m M U10  [el]
14:30  60 m M U12  [el]
14:45  Wzwyż M U14 
14:45  Wzwyż M U16 
14:45  Wzwyż M 
14:45  Wzwyż M U12 
14:45  60 m K U10  [F]
14:50  60 m K U12  [F]
14:55  60 m M U10  [F]
15:00  W dal K U16 
15:00  W dal K 
15:00  60 m M U12  [F]
15:05  W dal ze strefy K U14  [Gr. B]
15:05  200 m K U12  [s]
15:20  200 m M U12  [s]
15:30  200 m K  [s]
15:40  200 m M  [s]
15:50  300 m K U14  [s]
16:20  300 m K U16  [s]
16:20  W dal M 
16:20  W dal M U16 
16:40  300 m M U14  [s]
16:50  300 m M U16  [s]
17:05  300 m ppł K U16  [s]
17:15  600 m K U16  [s]
17:20  600 m K U14  [s]
17:32  600 m K U12  [s]
17:40  600 m M U16  [s]
17:44  600 m M U14  [s]
17:52  600 m M U12  [s]
17:56  1000 m K U16  [s]
18:05  1000 m M U16  [s]
18:15  800 m K  [s]
18:20  800 m M  [s]
18:25  400 m K  [s]
18:31  400 m M  [s]
18:40  4x100 m K U14  [s]
18:46  4x100 m K U16  [s]
18:58  4x100 m M U14  [s]
19:01  4x100 m M U16  [s]
19:10  4x400 m K U18  [s]
19:15  4x400 m M U18  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-06-02 12:37:30
W dal ze strefy K U12 Planowany START: 2024-06-02 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf
1 6 471 RUTKOWSKA Marta 2014-09-01 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3.95 3.90 4.06 4.06
2 24 490 JAWORSKA Lena 2013-09-28 UKS przy ZS Resko (ZP) 3.93 3.98 3.92 3.98 SB
3 27 489 JANCZYSZYN Judyta 2013-05-28 UKS przy ZS Resko (ZP) 3.97 3.65 3.71 3.97 PB
4 15 348 BUGAJ Agata 2013-12-26 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 3.67 3.80 3.91 3.91 PB
5 14 455 KUCZA Pola 2013-02-18 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3.85 x x 3.85
6 28 492 ZIENKIEWICZ Anna 2013-06-20 UKS przy ZS Resko (ZP) 3.83 3.65 3.79 3.83 PB
7 12 347 BRAJER Lena 2013-02-15 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 3.73 2.44 3.35 3.73
8 10 491 KOWAL Hanna 2013-09-17 UKS przy ZS Resko (ZP) 3.70 3.66 3.60 3.70 SB
9 17 451 KŁOSOWSKA Gabriela 2013-08-19 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3.62 3.51 3.68 3.68
10 19 470 PASZKIEWICZ Izabela 2013-03-14 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3.62 3.42 3.39 3.62 SB
11 26 377 SZYMASZEK Nela 2014-09-19 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 3.49 3.34 3.34 3.49 PB
12 8 392 ORELL Cecylia 2014-12-27 UKL Ósemka Police (ZP) 3.46 3.37 3.28 3.46 PB
13 11 364 MASZNICZ Julia 2013-05-07 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 2.94 3.05 3.42 3.42 PB
14 22 55 WAŃKOWSKA Hanna 2013-02-11 AL Międzyzdroje (ZP) 3.40 3.33 3.05 3.40 PB
15 3 414 MORDARSKA Aleksandra 2013-08-28 UKS Arbod Dobra Nowogardzka (ZP) 3.37 x 3.39 3.39 SB
16 21 371 PINDRAL Marta 2014-08-28 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 3.36 3.30 3.25 3.36 PB
17 4 387 LIS Julia 2014-10-04 UKL Ósemka Police (ZP) 3.21 3.29 3.17 3.29
18 16 39 CZAJKOWSKA Alicja 2014-03-04 AL Międzyzdroje (ZP) 3.25 3.02 3.13 3.25 SB
19 20 395 PORAIKO Yaryna 2014-06-15 UKL Ósemka Police (ZP) 3.15 3.24 3.04 3.24 PB
20 18 114 ŻYSZKOWSKA Wiktoria 2014-08-11 KMS Szczecin (ZP) 3.21 3.21 3.17 3.21 PB
21 7 63 SZAŁWIŃSKA Hanna 2014-05-26 Fabryka Atletów Szczecinek (ZP) 3.10 x 3.05 3.10
22 9 474 STACHOWSKA Hanna 2014-09-23 UKS OSoT Szczecin (ZP) 2.86 2.88 3.03 3.03
23 25 94 BARAN Zuzanna 2014-11-03 KMS Szczecin (ZP) 2.97 2.82 2.96 2.97 SB
24 5 308 RECKA Alicja 2013-12-19 MKS Święc Sławno (ZP) 2.90 2.88 2.85 2.90
23 170 RUTKIEWICZ Hanna 2013-05-06 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.570806 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3