XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 19-20 czerwca 2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-20 15:21:36
0 a585
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2022-06-18
DZIEŃ 2
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze 
11:00  600 m dziewcząt 2011 i młodsze  [s]
11:30  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2009  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2011 i młodsi 
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Skok w dal chłopców 2011 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
13:30  300 m dziewcząt 2011 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2011 i młodsi  [el]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. A]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
15:00  60 m dziewcząt 2010  [el]
15:30  60 m chłopców 2010  [el]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2010  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
16:00  300 m dziewcząt 2010  [el]
16:30  300 m chłopców 2010  [el]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2009  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2009  [Gr. A]
17:00  60 m dziewcząt 2009  [el]
17:30  60 m chłopców 2009  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2009  [Gr. A]
18:00  300 m dziewcząt 2009  [el]
18:30  300 m chłopców 2009  [el]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-20 14:54:10
Skok wzwyż dziewcząt 2011 i młodsze Planowany START: 2022-06-18 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 105 115 120 125 130 135 129 wynik inf rank
1 30 469 KUBIACZYK Aleksandra 2011-01-01 Kępno o o o xo o xxx 1.30 1
2 6 607 SKOWROŃSKA Alicja 2011-01-01 Łowicz o o o xo xo xxx 1.30 2
3 31 1059 ŁOPUCKA Weronika 2011-01-01 Siedlce o o o xo xxo xxx o 1.30 3
4 7 246 ŻAK Konstancja 2011-01-01 Bytów o o xo o xxo xxx x 1.30 4
5 4 1261 SKINDZIER Zuzanna 2011-01-01 Suwałki o o o xo xxx 1.25 5
6 1 612 WOLSKA Scarlet 2011-01-01 Łowicz o xo o xo xxx 1.25 6
7 19 975 SEPEŁOWSKA Ewelina 2011-01-01 Pułtusk o o o xxx 1.20 7
8 22 1378 FEDORCZUK Laura 2011-01-01 Świnoujście o o xo xxx 1.20 8
8 27 733 OSTROWSKA Maja 2011-01-01 Nakło n Notecią o o xo xxx 1.20 8
10 8 534 NOWICKA Hanna 2011-01-01 Kutno o xo xo xxx 1.20 10
10 20 946 DUNAJSKA Wiktoria 2011-01-01 Pułtusk o xo xo xxx 1.20 10
12 2 1431 SUPERNAK Viktoria 2011-01-01 Tczew o o xxx 1.15 12
12 23 1539 TROCHONOWICZ Ida 2011-01-01 Warszawa Podr o o xxx 1.15 12
12 25 1303 RYDZEWSKA Natalia 2011-01-01 Szczecin o o xxx 1.15 12
12 26 1297 MAKOWSKA Nicola 2011-01-01 Szczecin o o xxx 1.15 12
16 24 1530 KOZŁOWSKA Justyna 2012-01-01 Warszawa Podr xo o xxx 1.15 16
16 28 979 ŚLIWIŃSKA Zuzanna 2011-01-01 Pułtusk xo o xxx 1.15 16
18 9 517 BORKOWSKA Maria 2011-01-01 Kutno o xo xxx 1.15 18
19 3 1334 PREŚ Aleksandra 2011-01-01 Środa Wlkp o xxx 1.05 19
19 14 142 IWANEK Alicja 2011-01-01 Brwinów o xxx 1.05 19
19 15 282 SZLICHTYNG Ada 2011-01-01 Chełm o xxx 1.05 19
19 18 777 GÓRSKA Maja 2011-01-01 Ostrów Wlkp o xxx 1.05 19
23 17 12 STELMASZYK Malwina 2011-01-01 Baranów xo xxx 1.05 23
23 29 1625 PIETRZAK Zuzanna 2011-01-01 Zgierz xo xxx 1.05 23
5 679 KRYWARCZYK Oliwia 2011-01-01 Międzychód xxx NM
21 1388 PANCER Aleksandra 2011-01-01 Świnoujście xxx NM

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1877189 s. | 768 kilobytes