Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2023 (DŚL-LBU)
KARPACZ, 10.09.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-11 19:02:02
0 a07u
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U16 300U16 600U16 1000U16 2000U16 80pU16 300pU16 1000m prz.K U16 4x100U16 3000m ch K U16 WzwyżU16 TyczkaU16 W dalU16 WieloskokU16 KulaU16 DyskU16 MłotU16 OszczepU16

100U16 300U16 600U16 1000U16 2000U16 110U16 300pU16 1000m prz.M U16 4x100U16 5000m ch M U16 WzwyżU16 TyczkaU16 W dalU16 WieloskokU16 KulaU16 DyskU16 MłotU16 OszczepU16

DZIEŃ 1
2023-09-10
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


12:00  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
12:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:00  Skok w dal K U16 
12:00  Skok wzwyż M U16 
12:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
12:20  80 metrów pł K U16  [s]
12:30  Skok o tyczce M U16 
12:30  Skok o tyczce K U16 
12:35  100 metrów K U16  [el]
12:50  100 metrów M U16  [el]
13:15  600 metrów K U16  [s]
13:25  600 metrów M U16  [s]
13:35  1000 metrów K U16  [s]
13:35  Rzut młotem M U16 (5kg) 
13:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
13:35  Skok w dal M U16 
13:35  Skok wzwyż K U16 
13:45  1000 metrów M U16  [s]
14:00  100 metrów K U16  [F]
14:05  100 metrów M U16  [F]
14:20  300 m ppł K U16  [s]
14:35  300 m ppł M U16  [s]
14:50  300 metrów K U16  [s]
15:05  300 metrów M U16  [s]
15:05  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:05  Wieloskok K U16 
15:30  2000 metrów K U16  [s]
15:40  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:45  2000 metrów M U16  [s]
16:05  1000 m przeszkody K U16  [s]
16:15  1000 m przeszkody M U16  [s]
16:25  4x100 metrów K U16  [s]
16:30  Rzut oszczepem K U16 (500) 
16:30  Wieloskok M U16 
16:40  4x100 metrów M U16  [s]
16:55  3000 m chód K U16  [s]
16:55  5000 m chód M U16  [s]
17:30  Rzut oszczepem M U16 (600) 
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-10 20:41:06
110 metrów pł M U16 (91.4) - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-10 12:00 WYSTARTOWANO: 12:03:14
-1.7 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 605 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra (DS) 15.62 PB TR 16.5.2 3 1
2 4 5 SZNAJDER Kornel 2008-01-22 MKS Piast Głogów (DS) 15.95 2 2
3 3 523 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof 2008-03-30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 17.79 2 3
4 2 13 JAWORSKI Jakub 2008-11-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 18.83 1 4
5 6 82 ŻOK Adrian 2009-10-12 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 20.25 1 7
6 1 343 SZYNDEL Szymon 2008-07-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 20.94 PB 1 8

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.310786 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3