XXIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 17-18 czerwca 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-19 21:27:31
0 9hpz
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2023-06-17
DZIEŃ 2
2023-06-18


11:00  600 m dziewcząt 2012 i młodsze  [s]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2012 i młodsze 
11:30  600 m dziewcząt 2011  [s]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012 i młodsze  [Gr. B]
12:00  600 m dziewcząt 2010  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
13:00  Skok w dal chłopców 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2012 i młodsi  [Gr. B]
13:00  60 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2012 i młodsi 
13:30  300 m dziewcząt 2012 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2012 i młodsi  [el]
14:30  60 m dziewcząt 2011  [el]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2011  [Gr. B]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [Gr. A]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [Gr. B]
15:00  60 m chłopców 2011  [el]
15:30  300 m dziewcząt 2011  [el]
16:00  Skok w dal chłopców 2011  [Gr. B]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2011  [Gr. B]
16:00  300 m chłopców 2011  [el]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2011 
16:30  60 m dziewcząt 2010  [el]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2010  [Gr. A]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2010  [Gr. B]
17:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2010  [Gr. B]
17:00  60 m chłopców 2010  [el]
17:30  300 m dziewcząt 2010  [el]
18:00  Skok w dal chłopców 2010  [Gr. B]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2010  [Gr. A]
18:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2010  [Gr. B]
18:00  300 m chłopców 2010  [el]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-06-17 11:35:04
600 m dziewcząt 2012 i młodsze - Bieg 3 Planowany START: 2023-06-17 11:00 WYSTARTOWANO: 11:12:45
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 224 PIECHOWSKA Anna 2012-01-01 Bytów 1:59.74 SB 13
2 5 423 DROŹDZIEL Milena 2012-01-01 Gryfino 2:02.63 SB 17
3 8 1655 MALITKA Emilia 2012-01-01 Zielonka 2:04.67 SB 19
4 2 948 CZECHANOWSKA Natalia 2012-01-01 Pszczółki 2:05.75 SB 22
5 3 947 BĘTKOWSKA Celina 2012-01-01 Pszczółki 2:05.99 SB 23
6 13 905 LEWANDOWSKA Mia 2013-01-01 Police 2:06.28 SB 25
7 11 932 CZYCZEWSKA Lena 2014-01-01 Poznań 2:06.91 SB 26
8 1 439 PERNAK Melania 2012-01-01 Iława 2:08.53 31
9 9 1061 RZĄDKOWSKA Łucja 2012-01-01 Pyrzyce 2:08.79 SB 32
10 10 1499 SZLACHCIKOWSKA Amelia 2012-01-01 Tuchola 2:10.04 36
11 6 1817 TULOSZ Marta 2012-01-01 Pszczyna 2:16.76 48
4 1444 HERING Lena 2013-01-01 Tczew DNS
7 1006 CZAPLICKA Julia 2013-01-01 Pułtusk DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.2489059 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3