Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 19.11.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-11-19 22:54:53
0 9c91
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1000m prz 1000prz 1500prz 1500prz 2000prz 2000przj 2500prz

1000m prz 1000 m M 20000prz 2000m prz 20000przjm 2000prz 3000prz 3000prz 3000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2022-11-19


11:00  1 km przełaje K dzieci  [s]
11:10  1000 m przełaje M dzieci  [s]
11:20  1 km przełaje kobiet  [s]
11:30  1 km przełaje mężczyzn  [s]
11:45  1.5 km przełaje juniorek mł.  [s]
12:00  2 km przełaje juniorów młodszych  [s]
12:00  2 km przełaje M U20  [s]
12:00  2 km przełaje M 
12:15  2 km przełaje kobiet  [s]
12:15    [Gr. A]
12:15  2 km przełaje juniorek 
12:30  3 km przełaje mężczyzn  [s]
12:30  3 km przełaje juniorów  [s]
12:30  3 km przełaje juniorzy młodsi  [s]
13:00  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:15  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:30  2.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:45  3 km przełaje młodzicy  [s]
 
 Bieg 1  Ranking
1 km przełaje K dzieci - Bieg 1 Planowany START: 2022-11-19 11:00 WYSTARTOWANO: 11:10:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
KWACZEK Maria 2011-10-23 UKS 48 Warszawa (MZ)
BAŁABAN Zofia 2012-06-06 UKS 48 Warszawa (MZ)
RYTEL Emilia 2011-07-10 MKS Pogoń Siedlce (MZ)
CZARNECKA Lidia 2012-08-30 GKS Wilga Garwolin (MZ)
PAŁYSA Alicja 2011-03-17 Ducla Academy Warszawa (MZ)
MOŚCICKA Gabriela 2011-09-22 MKS Pogoń Siedlce (MZ)
OSTROWSKA Weronika 2011-04-26 Runners Team Ciechanów (MZ)
LESIUK Lena 2011-09-30 KS AZS AWF Warszawa (MZ)
BIEDRZYCKA Róża 2012-01-27 LKS Osuchów (MZ)
MURAWSKA Róża 2012-06-01 RK Athletics Warszawa (MZ)
BUDNIAK Zuzanna 2011-07-17 Runners Team Ciechanów (MZ)
GRYSZPANOWICZ Łucja 2011-06-15 RK Athletics Warszawa (MZ)
BORYŚ Paulina 2011-02-18 UKS Bieniewiczanka Błonie (MZ)
SIERADZKA Lea 2012-11-06 UKS 48 Warszawa (MZ)
RADECKA Łucja 2011-06-28 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KROPIEWNICKA Lilianna 2011-06-02 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 UKS Filipides Teresin (MZ)
BOLCZAK Hanna 2012-01-09 OKS Skra Warszawa (MZ)
GŁUCHOWSKA Nela 2013-11-25 OKS Skra Warszawa (MZ)
ŚNIADOCH Wiktoria 2012-09-08 UKS Filipides Teresin (MZ)
WOLSZCZAK Maja 2011-08-21 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
BANY Monika 2011-08-18 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ)
BUDNIAK Maja 2011-07-17 Runners Team Ciechanów (MZ)
MILEWSKA Maja 2011-12-15 KS Orzeł Warszawa (MZ)
SIWIŃSKA Jagoda 2011-02-16 RK Athletics Warszawa (MZ)
JANAS Joanna 2011-01-11 RK Athletics Warszawa (MZ)
LASKUS Kamila 2011-03-01 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KRÓLIKOWSKA Klara 2012-05-02 MKS Polonia Warszawa (MZ)
KAROLAK Laura 2011-10-04 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
AMBROZIAK Łucja 2011-03-08 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ)
GALIŃSKA Eliza 2006-01-01 UKS Filipides Teresin (MZ)
WILCZEK Milena 2012-04-02 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ)
ANDRZEJEWSKA Zofia 2012-05-20 UKS Falenica Warszawa (MZ)
WŁOCZEWSKA Zuzanna 2011-08-17 UKS Falenica Warszawa (MZ)
KRÓLIKOWSKA Kaja 2012-05-02 MKS Polonia Warszawa (MZ)
ROLKA Małgorzata 2012-09-20 UKS Clan Ostrołęka (MZ)
JARZĘBOWICZ Julia 2012-09-28 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KAMIŃSKA Natalia 2014-05-09 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KROPIEWNICKA Lena 2013-05-29 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
WOŹNICKA Rita 2012-01-01 OKS Skra Warszawa (MZ)
CICHA Blanka 2011-02-15 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
UGODZIŃSKA Wiktoria 2012-06-12 KM Aktywni Sochaczew (MZ)
KRUGLIŃSKA Lena 2011-03-10 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
KOJRO Zofia 2013-04-28 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
LISTOPADZKA Maja 2011-07-30 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
LISOWSKA Blanka 2011-11-23 KM Aktywni Sochaczew (MZ)
LASKOWSKA Gabriela 2012-01-18 UKS Clan Ostrołęka (MZ)
SOVVA Valeriia 2012-03-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ)
BOBRYK Katarzyna 2012-11-28 KM Aktywni Sochaczew (MZ)

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.095485 s. | 768 kilobytes