Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U18 i U20 2023. Mityng ŁOZLA
ŁÓDŹ, 03.06.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-05 00:42:00
0 9c5e
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 800 800U20 800U18 1500 1500 1500 3000 100p 100pU20 100pU18 400p 400pU20 400pU18 4x1 4x1 Wzwyż WzwyżU20 WzwyżU18 Tyczka tyczka TyczkaU18 W dal W dalU18 Trójskok trójs trójs Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk dysk DyskU16 MłotU18 MłotU16 OszczepU20 OszczepU18 5-bójU16 80 wzwyz kula w dal 600

100 100U20 100U18 200 200U20 200U18 400 400U20 400U18 800 800U18 1500 1500U18 110 110U20 110U18 400p 400p 400p 2000 4x1 4x1 4x4 4x4 WzwyżU14 WzwyżU18 Tyczka TyczkaU20 TyczkaU18 W dal W dalU20 W dalU18 Trójskok trójs trójs KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep oszcz OszczepU18 OszczepU16 5-bójU16 110 W dal M (5bój) Kula M (5) (5bój) Wzwyż M (5bój) 1000

DZIEŃ 1
2023-06-03


11:00  Skok o tyczce M 
11:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
11:00  Rzut młotem M U18 (5kg) 
11:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
11:00  Skok o tyczce M U20 
11:00  Skok o tyczce M U18 
12:10  Rzut młotem K U18 (3kg) 
12:10  Rzut młotem K U16 (3kg) 
12:15  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
12:20  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:20  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:20  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:20  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:30  Trójskok M 
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M U18 
12:30  4x100 metrów K U16  [s]
12:30  4x100 metrów juniorek mł  [s]
12:40  4x100 metrów M U20  [s]
12:45  4x100 metrów juniorów mł  [s]
12:55  800 metrów mężczyzn  [s]
12:55  800 metrów M U18  [s]
13:00  110 m ppł mężczyzn  [el]
13:05  110 metrów pł M U20 (99.1)  [el]
13:12  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
13:20  Skok o tyczce K 
13:20  Rzut dyskiem M (2kg) 
13:20  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
13:20  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
13:20  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
13:20  Skok o tyczce K U20 
13:20  Skok o tyczce K U18 
13:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:20  Skok wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
13:30  100 m pł kobiet  [el]
13:38  100 m pł K U20  [el]
13:45  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
13:55  110 m ppł mężczyzn  [F]
14:00  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F]
14:05  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
14:15  100 m pł kobiet  [F]
14:15  Skok w dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
14:20  100 m pł K U20  [F]
14:25  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
14:30  800 metrów K  [s]
14:30  800 metrów K U20  [s]
14:30  800 metrów K U18  [s]
14:35  100 metrów K  [el]
14:50  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
14:50  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
14:50  100 metrów K U20  [el]
14:50  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:55  100 metrów K U18  [el]
15:00  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
15:00  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
15:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:00  100 metrów M  [el]
15:15  Skok w dal K 
15:15  Skok w dal K U18 
15:15  100 metrów M U20  [el]
15:20  100 metrów M U18  [el]
15:35  100 metrów K  [F]
15:40  100 metrów K U20  [F]
15:45  100 metrów K U18  [F]
15:45  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój)  [Gr. A]
15:50  100 metrów M  [F]
15:55  100 metrów M U20  [F]
16:00  Rzut oszczepem M (800) 
16:00  Rzut oszczepem M U20 (800) 
16:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
16:00  100 metrów M U18  [F]
16:05  400 m pł kobiet  [s]
16:05  400 m pł K U20 (76,2)  [s]
16:05  400 m pł K U18 (76.2)  [s]
16:15  400 m ppł mężczyzn  [s]
16:15  400 metrów ppł M U20 (91,4)  [s]
16:25  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
16:30  Skok w dal M 
16:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój)  [Gr. A]
16:40  400 metrów M  [s]
16:45  400 metrów M U20  [s]
16:50  400 metrów M U18  [s]
16:55  400 metrów K  [s]
17:00  Skok wzwyż K U20 
17:00  Skok wzwyż K U18 
17:00  400 metrów K U20  [s]
17:05  400 metrów K U18  [s]
17:10  200 metrów K  [s]
17:20  Rzut oszczepem K U20 (600) 
17:20  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:20  200 metrów K U20  [s]
17:25  200 metrów K U18  [s]
17:30  Skok w dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
17:35  200 metrów M  [s]
17:45  Skok wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
17:50  200 metrów M U20  [s]
17:55  200 metrów M U18  [s]
18:10  1500 metrów kobiet  [s]
18:10  1500 metrów K U20  [s]
18:10  1500 metrów K U18  [s]
18:20  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:20  1500 metrów M U18  [s]
18:30  Skok w dal M U20 
18:30  Skok w dal M U18 
18:30  3000 metrów K U18  [s]
18:45  2000 metrów przeszkody M U20  [s]
18:50  Skok wzwyż kobiet 
18:55  600 m K U16 (5bój)  [s]
19:00  1000 m M U16 (5bój)  [s]
19:10  4x400 metrów mężczyzn  [s]
19:10  4x400 metrów juniorów mł.  [s]
19:10  Pięciobój K U16 
19:10  Pięciobój M U16 
19:30  Trójskok K 
19:30  Trójskok K U20 
19:30  Trójskok K U18 
19:35  Skok wzwyż M U20 
19:35  Skok wzwyż M U18 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-06-05 00:32:23
Skok o tyczce M Planowany START: 2023-06-03 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:36:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 wynik inf rank
1 4 740 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - xo xx- o xxx 3.50 SB 1
2 3 903 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - xo - o xxo o xxx 3.20 PB 2
3 2 1 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź (LD) o - xo - o - xxx 3.00 3
5 628 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce (SK) - - - - - - - - - - xxx NM
1 15 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź (LD) DNS
6 148 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.3679171 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3