3. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA. II memoriał Krzysztofa Knuta
TORUŃ, 22.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-22 19:20:59
0 8w9w
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U16 200 200U18 200U16 300 300U16 400 600 800 1000 2000 chód Wzwyż Tyczka W dal W dalU16 Trójskok Kula KulaU18 KulaU16 KulaU14 60p 60pU18 60pU16 60pU14

60 60U16 200 200U18 200U16 300 300U16 400 600 800 1000 2000 Wzwyż Tyczka W dal W dalU16 Trójskok KulaU20 KulaU18 KulaU14 60p 60pU20 60pU18

DZIEŃ 1
2023-01-22


11:00  3000 m chód K U18 Mem. K. Knut  [s]
11:30  60 metrów pł M  [el]
11:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:40  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:45  60 metrów pł K  [el]
11:55  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
12:00  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
12:00  60 m pł (76.2/7.5) K U14  [s]
12:00  Trójskok M 
12:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
12:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
12:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
12:05  60 metrów M  [el]
12:29  60 metrów M U16  [s]
12:30  Skok o tyczce K 
12:30  Skok o tyczce M 
12:35  60 metrów pł (99.1) M U20  [F A]
12:40  60 metrów pł M  [F A]
12:40  60 metrów pł (91.4) M U18  [F A]
12:45  60 metrów pł K  [F A]
12:45  Pchnięcie kulą K (4kg) 
12:45  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:45  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:45  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:50  Trójskok K 
12:50  60 metrów pł (76.2) K U18  [F A]
12:50  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:55  60 metrów M  [F B]
12:55  60 metrów M  [F A]
13:01  60 metrów K  [el]
13:25  60 metrów K U16  [s]
13:55  60 metrów K  [F B]
13:55  60 metrów K  [F A]
14:00  Skok w dal M 
14:05  300 metrów M  [s]
14:20  300 metrów M U16  [s]
14:30  300 metrów K  [s]
14:45  Skok wzwyż K 
14:48  300 metrów K U16  [s]
15:00  Skok w dal M U16 
15:20  600 metrów M  [s]
15:40  600 metrów K  [s]
15:50  Skok w dal K 
16:00  200 metrów M  [s]
16:27  200 metrów M U18  [s]
16:39  200 metrów M U16  [s]
16:45  200 metrów K  [s]
16:45  Skok wzwyż M 
17:00  Skok w dal K U16 
17:06  200 metrów K U18  [s]
17:30  200 metrów K U16  [s]
18:00  400 metrów M  [s]
18:17  400 metrów K  [s]
18:25  800 metrów M  [s]
18:29  800 metrów K  [s]
18:33  1000 metrów M  [s]
18:43  1000 metrów K  [s]
18:50  2000 metrów M  [s]
19:04  2000 metrów kobiet  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-22 11:23:00
3000 m chód K U18 Mem. K. Knut - Bieg 1 Planowany START: 2023-01-22 11:00 WYSTARTOWANO: 11:00:05
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 834 GAŁECKA Helena 2010-08-28 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 18:16.68 1
2 1 884 MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 18:40.70 2
3 4 856 KALINOWSKA Hanna 2009-08-02 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 21:22.40 3
4 3 849 BRONISZ Małgorzata 2010-11-30 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 22:19.60 4

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0172291 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3