5. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U14 i U16. Mistrzostwa woj.pom. U14 i U16
TORUŃ, 28.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-28 20:34:27
0 8w99
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U16 60U14 60U12 60U10 200U14 200U14 300U16 600U16 600U14 600U12 1000U16 1000U14 WzwyżU16 WzwyżU14 TyczkaU16 TyczkaU14 W dalU16 W dalU14 WieloskokU16 KulaU16 KulaU14 60pU16 W dal strefaU12

60U16 60U14 60U12 60U10 200U14 200U14 300U16 600U16 600U14 600U12 1000U16 1000U14 WzwyżU16 WzwyżU14 TyczkaU16 TyczkaU14 W dalU16 W dalU14 WieloskokU16 KulaU16 KulaU14 60pU16 W dal strefaU12

DZIEŃ 1
2023-01-28


10:30  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
10:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
10:30  Skok w dal ze strefy K U12 
10:30  Wieloskok M U16 
10:40  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:00  60 metrów M U16  [el]
11:15  Wieloskok K U16 
11:25  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F A]
11:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
11:30  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
11:35  60 metrów M U14  [el]
11:45  Skok w dal ze strefy M U12 
11:55  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
11:56  60 metrów M U12  [s]
12:08  60 metrów M U10  [s]
12:11  60 metrów M U16  [F A]
12:14  60 metrów K U16  [el]
12:40  Skok w dal K U14 
12:44  60 metrów M U14  [F A]
12:45  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:47  60 metrów K U14  [el]
13:00  Skok o tyczce K U14 
13:00  Skok o tyczce K U16 
13:20  Skok wzwyż K U14 
13:23  60 metrów K U16  [F A]
13:26  60 metrów K U12  [s]
13:41  60 metrów K U10  [s]
13:45  60 metrów K U14  [F A]
13:55  300 metrów M U16  [s]
14:19  300 metrów K U16  [s]
14:45  Skok wzwyż K U16 
14:45  Skok w dal M U14 
15:15  600 metrów M U16  [s]
15:23  600 metrów M U14  [s]
15:30  Skok o tyczce M U16 
15:30  Skok o tyczce M U14 
15:40  600 metrów M U12  [s]
15:48  600 metrów K U16  [s]
16:00  Skok w dal K U16 
16:12  600 metrów K U14  [s]
16:40  600 metrów K U12  [s]
16:40  Skok wzwyż M U14 
16:55  200 metrów M U14  [s]
17:23  200 metrów M U12  [s]
17:30  Skok w dal M U16 
17:44  200 metrów K U14  [s]
18:20  Skok wzwyż M U16 
18:50  200 metrów K U12  [s]
19:18  1000 metrów M U16  [s]
19:28  1000 metrów M U14  [s]
19:33  1000 metrów K U16  [s]
19:40  1000 metrów K U14  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  Finał A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-28 10:33:22
60 metrów pł (91.4/8.90) M U16 - elim 1 Planowany START: 2023-01-28 10:30 WYSTARTOWANO: 10:32:04
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 324 PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 KSLZS Kruszwica (KP) 8.59 q 1
2 6 153 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 8.70 q 2
3 1 455 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum (PM) 9.13 q 3
4 4 699 SZEWCZYŃSKI Mateusz 2008-02-28 UKS Skoczek Władysławów (WP) 9.21 q 4
5 3 661 CEDRO Piotr 2008-05-29 MKL Toruń (KP) 9.54 q 5
6 7 860 STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 LUKS Start Nakło (KP) 10.45 q PB 6
7 8 6 KORACH Krzysztof 2008-09-30 UKS Czapla Białe Błota (KP) 10.77 q 7
8 2 235 KWAŚNY Krystian 2009-01-28 MLKS Baszta Bytów (PM) 11.14 q PB 8

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.2996631 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3