Jesienny mityng ŁOZLA
ŁÓDŹ, 19.09.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-19 13:54:14
0 8cd0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 600 1000 Wzwyż Tyczka W dal WieloskokU16 kula KulaU18 KulaU16 dysk dysk DyskU16 oszcz

100 200 400 600 800 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Wieloskok KulaU20 KulaU18 KulaU16 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 110U18 110U16

DZIEŃ 1
2021-09-19


11:00  Wieloskok K U16 
11:00  Wieloskok M U16 
11:00  Trójskok mężczyzn 
11:00  Skok o tyczce kobiet 
11:00  Skok o tyczce mężczyzn 
11:00  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
11:00  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
11:00  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
11:00  100 metrów kobiet  [el]
11:10  100 metrów mężczyzn  [el]
11:30  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
11:30  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
11:40  600 metrów kobiet  [s]
11:40  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
11:40  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
11:40  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
11:40  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:45  600 metrów mężczyzn  [s]
11:50  1000 metrów kobiet  [s]
12:00  Skok w dal mężczyzn 
12:00  Skok wzwyż mężczyzn 
12:00  Skok wzwyż kobiet 
12:10  100 metrów kobiet  [F]
12:15  100 metrów mężczyzn  [F]
12:30  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:30  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
12:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
12:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:40  400 metrów kobiet  [s]
12:45  400 metrów mężczyzn  [s]
12:55  800 metrów mężczyzn  [s]
12:55  Skok w dal kobiet 
13:10  200 metrów kobiet  [s]
13:20  Rzut oszczepem K U20 (600) 
13:20  Rzut oszczepem M U16 (600) 
13:30  200 metrów mężczyzn  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-19 11:11:27
100 metrów kobiet - elim 1 Planowany START: 2021-09-19 11:00 WYSTARTOWANO: 11:01:53
+1.3 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 177 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź (LD) 13.09 q 1
2 5 172 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź (LD) 13.13 q PB 2
3 3 526 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów (LD) 13.62 q 3
4 6 1 CYGULSKA Joanna 2010-06-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.38 q PB 5
5 7 523 SINKIEWICZ Alicja 2009-03-26 BKL Bełchatów (LD) 15.16 q PB 8
6 2 522 Górny Adrianna 2009-02-06 BKL Bełchatów (LD) 15.33 9
7 8 506 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 15.98 PB 12
1 84 GRALEWSKA Aleksandra 2013-01-03 UKS Lisy Zgierz (LD) DNS

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1432228 s. | 768 kilobytes