Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny PLKS Gwda Piła 2024
PIŁA, 15.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 20:36:34
0 861b
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 100U14 200 300U16 400 600U16 800 1500 100p 100pU18 400p 400pU18 4x100 Wzwyż WzwyżU16 W dal W dalU16 W dal strefaU14 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU14 Dysk dysk MłotU20 MłotU18 MłotU16 Oszczep OszczepU18

100 100U16 200 300U16 400 600U16 1000U16 1500 110U18 400p 400p 2000 przeszkody 4x100 4x400 Wzwyż WzwyżU16 WzwyżU14 W dal W dalU16 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Młot MłotU20 MłotU18 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-15


15:30  Rzut młotem K U20 (4kg) 
15:30  Rzut młotem K U18 (3kg) 
15:30  Rzut młotem K U16 (3kg) 
16:00  4x100 metrów K  [s]
16:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
16:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
16:00  Skok w dal K 
16:00  Skok wzwyż M 
16:00  Rzut oszczepem K (600) 
16:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
16:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:10  4x100 metrów M  [s]
16:15  800 metrów K  [s]
16:30  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
16:40  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
16:40  Rzut młotem M (7.26kg) 
16:40  Rzut młotem M U20 (6kg) 
16:40  Rzut młotem M U18 (5kg) 
16:50  100 m pł kobiet  [s]
16:50  Skok w dal ze strefy K U14 
16:50  Skok w dal K U16 
16:50  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
16:50  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
17:00  100 metrów K U16  [s]
17:08  100 metrów K U14  [s]
17:10  100 metrów K  [el]
17:10  Skok wzwyż M U14 
17:10  Skok wzwyż M U16 
17:20  100 metrów M U16  [s]
17:20  Rzut oszczepem M U18 (700) 
17:20  Rzut oszczepem M U16 (600) 
17:20  Rzut oszczepem M (800) 
17:30  100 metrów M  [el]
17:45  400 m pł K  [s]
17:45  Skok w dal M U16 
17:45  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
17:45  Skok w dal M 
17:45  Rzut dyskiem M (2kg) 
17:45  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
17:45  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
17:45  Pchnięcie kulą K (4kg) 
17:45  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
17:50  400 m pł K U18 (76.2)  [s]
18:05  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
18:05  Skok wzwyż K 
18:10  400 m ppł M  [s]
18:15  400 metrów K  [s]
18:25  400 metrów M  [s]
18:30  100 metrów K  [F]
18:35  100 metrów M  [F]
18:45  300 metrów K U16  [s]
18:45  Trójskok K 
18:55  300 metrów M U16  [s]
18:55  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
18:55  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
18:55  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
18:55  Rzut dyskiem K (1kg) 
19:05  1500 metrów K  [s]
19:05  Skok wzwyż K U16 
19:10  1500 metrów M  [s]
19:15  600 metrów K U16  [s]
19:20  600 metrów M U16  [s]
19:30  200 metrów K  [s]
19:30  Trójskok M 
19:40  200 metrów M  [s]
19:50  1000 metrów M U16  [s]
20:00  2000 m przeszkody M  [s]
20:10  3000 m przeszkody M U20  [s]
20:25  4x400 metrów juniorów mł. M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-15 20:02:09
Rzut młotem K U18 (3kg) Planowany START: 2024-06-15 15:30 ZAKOŃCZENIE: 16:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 7 756 PRACHARCZYK Maria 2007-07-23 OKS Skra Warszawa (MZ) 61.21 x x 54.05 x x 61.21 1
2 6 982 ZHABINSKA Kseniia 2008-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 44.05 x 46.08 45.59 x 47.38 47.38 PB 2
3 4 79 ŁAWNICZAK Maja 2007-10-01 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 43.56 44.83 x x x 40.87 44.83 PB 3
4 5 11 SZAJKOWSKA Noemi 2008-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 43.80 x 42.86 40.39 40.59 39.71 43.80 4
5 3 78 WIŚNIEWSKA Julia 2008-04-29 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x 33.86 37.42 35.80 34.41 35.31 37.42 5
1 506 KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
2 507 KOŁODZIEJSKA Wioleta 2008-11-14 PLKS Gwda Piła (WP) DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.391928 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3