Mistrzostwa Wielkopolski U12 i U14 2024
LESZNO, 26.05.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-27 13:30:21
0 835k
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

WzwyżU12 60U12 100U14 ppalU12 300U14 300U12 2000ch 80pU14 600U14 600U12 4x100 4x200mixU14 4x200mixU12 WzwyżU14 W dalU14 KulaU14 oszczU14 60pU12 W dal strefaU12

WzwyżU12 60U12 100U14 ppalU12 300U14 300U12 2000ch 1000U14 1000U12 80pU12 4x100 4x400 WzwyżU14 W dalU14 KulaU14 OszczepU14 W dal strefaU12

DZIEŃ 1
2024-05-26


11:00  60 m ppł K U12 (68.6/7.0)  [s]
11:00  Skok wzwyż K U12 
11:00  Skok wzwyż K U14 
11:00  Skok w dal M U14 
11:00  Rzut oszczepem M (500) U14 
11:00  Skok w dal ze strefy M U12 
11:10  80 metrów pł K U14  [s]
11:25  80 metrów ppł M U12  [s]
11:30  60 metrów K U12  [el]
11:50  60 metrów M U12  [el]
11:50  Rzut oszczepem K U14 (400g) 
12:05  100 metrów K U14  [el]
12:55  100 metrów M U14  [el]
12:55  Skok w dal ze strefy K U12 
13:15  600 metrów K U12  [s]
13:15  Skok w dal K U14 
13:25  600 metrów K U14  [s]
13:25  Rzut piłeczką palantową (80) K U12 
13:25  Rzut piłeczką palantową M (150) U12 
13:40  60 metrów K U12  [F]
13:45  60 metrów M U12  [F]
13:50  Skok wzwyż M U14 
13:50  Skok wzwyż M U12 
13:50  100 metrów K U14  [F]
13:55  100 metrów M U14  [F]
14:10  1000 metrów M U12  [s]
14:15  1000 metrów M U14  [s]
14:30  300 metrów K U12  [s]
14:30  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
14:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
14:45  300 metrów M U12  [s]
14:55  300 metrów K U14  [s]
15:15  300 metrów M U14  [s]
15:30  2000 m chód K  [s]
15:30  2000 m chód M  [s]
15:45  4x100 metrów K  [s]
15:50  4x100 metrów M  [s]
15:55  4x200 metrów Mix U12  [s]
16:05  4x200 metrów Mix U14  [s]
16:15  4x400 metrów M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2024-05-27 10:57:27
Skok w dal M U14 Planowany START: 2024-05-26 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 27 681 KARCZEWSKI Igor 2011-05-09 UKS Skoczek Władysławów (WP) 4.47
-1.2
4.59
-1.4
4.82
-0.7
4.98
+1.1
5.01
+0.8
4.70
+0.7
5.01
+0.8
PB 1
2 26 62 SKRZYPCZAK Michał 2011-05-27 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4.60
+0.2
4.66
+0.9
4.72
-0.5
4.93
+0.1
4.88
-0.6
4.90
+0.6
4.93
+0.1
PB 2
3 11 202 LAJSZNER Szymon 2011-03-01 UKS Achilles Leszno (WP) 4.13
-0.3
4.70
-0.7
4.07
-0.3
4.18
+0.8
3.51
0.0
4.61
-0.1
4.70
-0.7
3
4 7 336 ANDRASZAK Bartosz 2011-02-12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.68
-1.0
4.57
+0.8
4.57
+0.8
4.21
+0.6
4.40
+0.7
x
-0.6
4.68
-1.0
4
5 24 64 KILKOWSKI Franciszek 2011-09-07 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4.29
-1.3
4.35
-0.7
x
-0.1
4.46
+0.2
4.43
-0.5
4.37
-1.6
4.46
+0.2
PB 5
6 25 300 STASZKIEWICZ Tymon 2012-01-05 LKS Atleta Gniezno (WP) 4.40
-0.6
4.19
+1.1
4.09
-1.0
4.07
-0.9
x
-0.3
4.36
+0.3
4.40
-0.6
PB 6
7 6 30 ALEKSANDRZAK Michał 2012-01-28 MUKS Szok Bojanowo (WP) 3.55
-0.7
3.88
-0.4
4.21
-1.3
4.16
+0.9
4.29
+0.4
4.05
-1.5
4.29
+0.4
7
8 13 617 PASZKIEWICZ Aleksander 2012-11-30 UKS Przełaj Żerków (WP) 3.93
+0.3
3.98
0.0
3.93
-1.5
x
+0.4
x
-0.5
3.30
-1.6
3.98
0.0
8
9 23 51 PAJOR Dorian Piotr 2011-11-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 3.98
-0.1
3.76
-0.3
3.69
-0.6



3.98
-0.1
PB 9
10 20 7 ŁABANOWICZ Oskar 2011-02-19 AL Tomasza Szymkowiaka Września (WP) 3.88
+1.0
x
+2.1
3.67
-1.5



3.88
+1.0
10
11 2 193 WERWIŃSKI Tomasz 2012-06-09 UKS Achilles Leszno (WP) 2.83
-0.2
3.68
-2.2
3.86
-0.3



3.86
-0.3
11
12 8 3087 JERZYŃSKI Miłosz 2012-05-29 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 3.85
-0.2
3.76
-0.4
2.26
-0.1



3.85
-0.2
12
13 5 5 RZEPKA Filip 2011-01-01 AL Tomasza Szymkowiaka Września (WP) 3.81
+1.1
3.56
-0.3
x
-1.1



3.81
+1.1
13
14 21 3018 MAJKA Jan 2012-07-24 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 3.80
+0.9
x
+1.8
3.80
+0.6



3.80
+0.9
PB 14
15 12 12 KAPELA Krzysztof 2012-03-13 AL Tomasza Szymkowiaka Września (WP) 3.76
-0.5
3.49
-0.5
x
-2.0



3.76
-0.5
15
16 16 188 SIWIAK Ksawery 2012-09-13 LKS Atleta Gniezno (WP) 3.74
-1.0
x
-0.1
3.74
0.0



3.74
-1.0
16
17 18 195 MAĆKOWIAK Marcel 2012-01-25 UKS Achilles Leszno (WP) x
-1.6
x
+0.5
3.69
-0.6



3.69
-0.6
17
18 3 22 NIKIELSKI Radosław 2011-12-06 MKS Baszta Szamotuły (WP) 3.49
+0.4
3.67
-0.2
3.30
-0.4



3.67
-0.2
18
19 15 106 CRAWFORD Shaun 2012-11-20 KS Stal Pleszew (WP) 3.54
-0.8
x
-1.0
x
-0.8



3.54
-0.8
19
20 17 79 HANKIEWICZ Jan 2012-11-07 MUKS Kadet Rawicz (WP) 3.45
-0.8
3.34
-0.8
3.40
-0.5



3.45
-0.8
20
21 19 446 SZUDROWICZ Łukasz 2012-10-07 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 3.23
-1.2
3.43
+1.6
3.29
+0.8



3.43
+1.6
21
22 4 14 RZEPKA Paweł 2011-02-07 AL Tomasza Szymkowiaka Września (WP) 3.20
+0.2
3.05
-0.8
3.37
-1.0



3.37
-1.0
22
23 1 11 CHWIAŁKOWSKI Kamil 2012-02-01 AL Tomasza Szymkowiaka Września (WP) x
+0.6
3.07
-2.1
x
+0.9



3.07
-2.1
23
24 14 613 KNIE Wojciech 2012-02-06 UKS Przełaj Żerków (WP) x
+0.2
x
-0.3
2.94
-2.3



2.94
-2.3
24
25 9 85 BARCZYKOWSKI Maksymilian 2012-07-26 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
-0.2
x
-1.0
2.89
-0.9



2.89
-0.9
25
26 10 77 LIPOWCZYK Wojciech 2012-11-07 MUKS Kadet Rawicz (WP) 2.53
-0.3
2.56
-1.4
2.31
-0.9



2.56
-1.4
26

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.1465149 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3