1. Memoriał Sprintersko-Płotkarski Tomasza Tłustochowskiego
JELENIA GÓRA, 13.06.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-13 20:37:21
0 8061
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 60 200 400 Wzwyż W dal Kula KulaU18 Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU18 100p 100U18 400p

60 100 200 400 Wzwyż W dal Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16 110 110U20 110U18 400p 400p 60m M U14 4x1

DZIEŃ 1
2021-06-13


15:25  60 metrów K U14  [el]
15:25  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:25  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:37  60 metrów K U16  [el]
15:43  60 metrów M U14  [el]
15:49  60 metrów M U16  [el]
16:00  4x100 metrów M  [s]
16:00  Skok w dal mężczyzn 
16:00  Skok wzwyż kobiet 
16:00  Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 
16:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:15  100 m ppł kobiet  [el]
16:15  100 m pł K U18 (76,2)  [el]
16:30  110 m ppł mężczyzn  [el]
16:30  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
16:30  Rzut dyskiem mężczyzn (2kg) 
16:38  110 metrów pł M U18 (91.4)  [el]
16:38  110 metrów pł M U20 (99.1)  [el]
16:45  100 metrów kobiet  [el]
17:10  100 metrów mężczyzn  [el]
17:35  60 metrów K U14  [F]
17:35  Skok w dal kobiet 
17:35  Skok wzwyż mężczyzn 
17:35  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:35  Rzut dyskiem kobiet (1kg) 
17:35  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
17:38  60 metrów K U16  [F]
17:41  60 metrów M U14  [F]
17:44  60 metrów M U16  [F]
18:00  100 m pł K U18 (76,2)  [F]
18:00  100 m ppł kobiet  [F]
18:01  100 m ppł kobiet  [F A]
18:07  110 m ppł mężczyzn  [F A]
18:07  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F A]
18:07  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F A]
18:15  110 m ppł mężczyzn  [F]
18:20  110 metrów pł M U20 (99.1)  [F]
18:20  110 metrów pł M U18 (91.4)  [F]
18:25  100 metrów kobiet  [F B]
18:25  Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg) 
18:25  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
18:25  Rzut oszczepem K U18 (500) 
18:25  Rzut oszczepem kobiet (600) 
18:28  100 metrów kobiet  [F A]
18:30  100 metrów mężczyzn  [F C]
18:33  100 metrów mężczyzn  [F B]
18:36  100 metrów mężczyzn  [F A]
18:45  400 m pł kobiet  [s]
19:05  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
19:05  400 m ppł mężczyzn  [s]
19:15  Rzut oszczepem M U16 (600) 
19:15  Rzut oszczepem M U18 (700) 
19:15  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
19:15  400 metrów kobiet  [s]
19:30  400 metrów mężczyzn  [s]
19:45  200 metrów kobiet  [s]
20:10  200 metrów mężczyzn  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-13 15:35:15
60 metrów K U14 - elim 1 Planowany START: 2021-06-13 15:25 WYSTARTOWANO: 15:27:35
+3.1 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 340 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 8.59 q 5
2 8 221 WICHMAN Tola 2008-08-17 UKS Ares Nowa Sól (LB) 8.78 q 8
3 3 337 KAPAŁA Alicja 2008-08-16 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 8.84 9
4 2 162 ROMANIUK Kornelia 2010-05-05 ULKS Muflon Bielawa (DS) 8.94 11
5 6 133 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 8.97 14
6 7 73 RZEMEK Wiktoria 2008-08-25 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 9.24 17
7 4 149 OLSZAŃSKA Lilianna 2010-10-04 MLKS Sokół Lubin (DS) 9.36 20
5 147 POŻOGA Kornelia 2008-05-13 MLKS Rakowice (DS) DNS

© by Pilar 2013-2021          Generowanie strony 0.141602 s. | 768 kilobytes