Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18 i U20
PIŁA, 10 - 11 czerwca 2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-06-12 14:18:05
0 7v50
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U20 100U18 200U20 200U18 400U20 400U18 800U20 800U18 1500U20 1500U18 3000U20 3000U18 100pU20 100pU18 400pU20 400pU18 1500pU18 2000pU20 4x1 4x4U18 5000ch WzwyżU20 WzwyżU18 W dalU20 W dalU18 TrójskokU20 TrójskokU18 KulaU20 KulaU18 DyskU20 DyskU18 MłotU20 MłotU18 OszczepU20 OszczepU18

100U20 100U18 200U20 200U18 400U20 400U18 800U20 800U18 1500U20 1500U18 3000U20 3000U18 110U20 110U18 400pU20 400pU18 2000pU18 2000pU18 4x1 4x4U20 4x4U18 10000ch WzwyżU20 WzwyżU18 W dalU20 W dalU18 TrójskokU20 TrójskokU18 KulaU20 KulaU18 DyskU20 DyskU18 MłotU20 MłotU18 OszczepU20 OszczepU18

DZIEŃ 1
2023-06-10
DZIEŃ 2
2023-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  Młot K U18 (3kg) 
09:00  5000 m chód K  [s]
09:40  10000 m chód M  [s]
10:30  Młot K U20 (4kg) 
10:50  110 m pł M U20 (99.1)  [el]
10:50  Skok w dal K U20 
10:50  Skok wzwyż M U18 
11:00  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
11:20  100 m pł K U20  [el]
11:30  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:40  Młot M U18 (5kg) 
11:40  100 m K U18  [el]
11:50  100 m K U20  [el]
12:00  100 m M U18  [el]
12:15  Skok w dal K U18 
12:15  Skok wzwyż M U20 
12:15  100 m M U20  [el]
12:35  110 m pł M U20 (99.1)  [F]
12:45  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
12:55  100 m pł K U20  [F]
13:00  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:00  Młot M U20 (6kg) 
13:05  100 m K U18  [F]
13:10  100 m K U20  [F]
13:15  100 m M U18  [F]
13:20  100 m M U20  [F]
15:00  Dysk K U18 (1kg) 
15:30  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Skok w dal M U18 
16:15  Skok wzwyż K U18 
16:15  Dysk K U20 (1kg) 
16:15  400 m K U18  [s]
16:25  400 m K U20  [s]
16:35  400 m M U18  [s]
16:45  400 m M U20  [s]
17:05  1500 m K U18  [s]
17:15  1500 m K U20  [s]
17:15  Dysk M U20 (1.75kg) 
17:25  1500 m M U18  [s]
17:25  Skok w dal M U20 
17:25  Skok wzwyż K U20 
17:40  1500 m M U20  [s]
17:55  4x100 m K  [s]
18:10  Dysk M U18 (1.5kg) 
18:10  4x100 m M  [s]
18:25  1500 m prz K U18  [s]
18:35  2000 m prz K U20  [s]
18:45  2000 m prz M U18  [s]
18:55  2000 m prz M U20  [s]
 

Data aktualizacji: 2023-06-10 10:35:51
Młot K U18 (3kg) Planowany START: 2023-06-10 09:00 ZAKOŃCZENIE: 10:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 356 ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 52.49 55.03 50.42 54.52 53.94 55.12 55.12 9
2 4 202 ZIMMER Julia 2007-01-07 UKS Achilles Leszno (WP) x 47.55 52.18 46.77 x 45.00 52.18 PB 7
3 3 19 PRACHARCZYK Maria 2007-07-23 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 46.98 47.66 48.25 51.91 x x 51.91 6
4 11 110 BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 44.98 x 47.02 47.51 x 49.54 49.54 PB 5
5 12 875 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło (KP) 42.16 48.91 47.31 49.46 46.44 49.02 49.46 4
6 5 359 LAMBRYCZAK Wiktoria 2007-06-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x 45.00 43.12 x 42.30 43.44 45.00 3
7 10 94 ŚMIETAŃSKA Lena 2007-06-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 43.18 43.62 43.61 43.78 44.05 43.98 44.05 PB 2
8 6 127 GOLAS Anita 2007-08-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 38.19 43.17 x 43.90 x 35.67 43.90 1
9 8 530 SZPOND Aleksandra 2006-03-27 MKS Osa Zgorzelec (DS) 41.08 x 41.10 41.10
10 16 892 JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 LUKS Start Nakło (KP) x x 39.76 39.76
11 13 96 ŻÓŁWIŃSKA Emilia 2006-11-17 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x 39.02 34.60 39.02 SB
12 1 569 ROMANIUK Julia 2007-06-09 PUKS Jedynka Łosice (MZ) x x 37.87 37.87
13 17 520 DENISIUK Amelia 2007-10-16 PUKS Jedynka Łosice (MZ) x 30.91 34.24 34.24
14 15 79 ŁAWNICZAK Maja 2007-10-01 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x x 33.60 33.60
15 7 62 DUDZIŃSKA Wiktoria 2007-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 29.23 31.92 x 31.92
16 9 230 ZDZIARSKA Julia 2006-02-10 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 30.22 30.34 x 30.34
17 2 778 HUSZCZA Julia 2007-04-06 KS Podlasie Białystok (PD) x 23.39 25.81 25.81
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.2285979 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3