Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych U12,U14,U16
WARSZAWA, 03.03.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-03-03 20:32:19
0 7chz
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1 km prz K U12 1 km prz K U14 1500prz 2500prz

1 km prz M U12 1 km prz M U14 2000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2024-03-03


12:00  1 km przełaje K U12  [s]
12:15  1 km przełaje M U12  [s]
12:30  1 km przełaje K U14  [s]
12:45  1 km przełaje M U14  [s]
13:00  1.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:15  2 km przełaje młodzicy  [s]
13:30  2.5 km przełaje młodziczki  [s]
13:45  3 km przełaje młodzicy  [s]
 
 Bieg 1  Ranking
1 km przełaje K U12 - Bieg 1 Planowany START: 2024-03-03 12:00 WYSTARTOWANO: 12:15:00
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
TURULSKA Aleksandra 2013-05-31 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ)
IZDEBSKA Hanna 2013-06-15 UKS Olimp Kozienice (MZ)
OLSZEWSKA Zofia 2014-02-24 RK Athletics Warszawa (MZ)
PODKAŃSKA Klara 2013-08-10 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
PULCYN Jadwiga 2013-12-09 UKS 48 Warszawa (MZ)
O`NEILL Cecilia Ewa 2013-03-22 MKS Polonia Warszawa (MZ)
ANTCZAK Aleksandra 2013-08-24 RK Athletics Warszawa (MZ)
ŁUKOWSKA Maja 2014-04-30 Ducla Academy Warszawa (MZ)
CHABIERSKA Antonina 2014-11-21 Kuma Run Warszawa (MZ)
PRZYBYSZEWSKA Kaja 2014-01-10 RK Athletics Warszawa (MZ)
BARAN Pola 2014-01-17 Ducla Academy Warszawa (MZ)
KHRAMTSOWA Michel 2013-10-25 RK Athletics Warszawa (MZ)
KUSTER Lena 2013-02-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
PAUL Lucyna 2014-10-16 UKS Falenica Warszawa (MZ)
PULCYN Krystyna 2015-08-05 UKS 48 Warszawa (MZ)
MILEWSKA Natalia 2013-09-22 Ducla Academy Warszawa (MZ)
LADA Hanna 2014-03-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
KAMIŃSKA Natalia 2014-05-09 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
KOZUBAL Vanessa 2013-12-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ)
NIEWIADOMSKA Zofia 2013-11-06 Ducla Academy Warszawa (MZ)
PEŁKA Lena 2013-08-05 AKL Ursynów Warszawa (MZ)
STELMASZCZYK Magdalena 2013-06-28 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ)
IDZIKOWSKA Nina 2013-08-18 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
BORYS Gabriela 2013-09-02 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
BATORY Hanna 2014-01-04 UKS Filipides Teresin (MZ)
SZUDER Emilia 2013-09-02 RK Athletics Warszawa (MZ)
PAROL Maja 2014-12-05 GKS Wilga Garwolin (MZ)
PLESZKUN Hanna 2013-08-09 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
PIOTROWSKA Julia 2014-03-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ)
PROKOPIAK Maja 2013-08-13 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
CIACHOWSKA Maja 2013-03-28 UKS Filipides Teresin (MZ)
JAKONIUK Maria 2013-02-04 MKS Pogoń Siedlce (MZ)
HARASIM Wiktoria 2013-01-01 MKS Pogoń Siedlce (MZ)
BOROWA Maja 2013-10-15 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ)
GRABOWSKA Nadia 2013-05-24 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ)
DOROSZEWSKA Julia 2013-11-29 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ)
KRASZEWSKA Lena 2013-09-19 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
GÓRCZYŃSKA Aleksandra 2013-02-25 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
KOZAK Michalina 2013-06-16 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
LENKIEWICZ Barbara 2013-10-22 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
PŁACHCIŃSKA Zuzanna 2014-07-22 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ)
WZOREK Amelia 2013-08-01 UKS Herkules Sulejówek (MZ)
PIWKO Oliwia 2013-02-15 UKS LA Basket Warszawa (MZ)
KOBLOWSKA Maja 2013-01-03 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ)
BOCZEK Kornelia 2014-08-11 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ)

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.005935 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3