Mityng kwalifikacyjny. Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U16 2024
ŁÓDŹ (RKS), 02.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-02 18:30:01
0 6qj4
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 200 300U16 300U14 400 80pU14 600U16 1000U16 2000U16 80pU16 300p 300pU16 1000m prz.K U16 4x100U16 Wzwyż WzwyżU16 Tyczka TyczkaU16 W dalU16 WieloskokU16 KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk dysk dysk DyskU16 DyskU14 MłotU18 MłotU16 OszczepU16

100 100U16 200 300U16 400 600U16 1000U16 2000U16 110 110U16 300pU16 400p 400p 1000m prz.M U16 4x1 4x100U16 Wzwyż WzwyżU16 Tyczka W dalU16 WieloskokU16 KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU14 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 DyskU14 MłotU20 MłotU16 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-02


10:00  Rzut młotem M U16 (5kg) 
10:00  Rzut młotem M U20 (6kg) 
10:00  Rzut młotem K U16 (3kg) 
10:00  Rzut młotem K U18 (3kg) 
11:30  Skok o tyczce K U16 
11:30  Skok o tyczce M 
11:30  Skok o tyczce K 
12:00  4x100 metrów M U16  [s]
12:05  4x100 metrów juniorów mł  [s]
12:10  4x100 metrów K U16  [s]
12:30  80 metrów pł K U14  [el]
12:30  Skok w dal M U16 
12:30  Skok wzwyż K U16 
12:30  Skok wzwyż kobiet 
12:35  80 metrów pł K U16  [el]
12:50  110 m ppł mężczyzn  [el]
12:50  110 metrów pł M U16 (91.4)  [el]
13:00  1000 metrów K U16  [s]
13:07  1000 metrów M U16  [s]
13:15  80 metrów pł K U14  [F]
13:20  80 metrów pł K U16  [F]
13:30  Rzut oszczepem K U16 (500) 
13:30  110 m ppł mężczyzn  [F]
13:30  110 metrów pł M U16 (91.4)  [F]
13:40  100 metrów K  [el]
13:50  100 metrów K U16  [el]
14:00  100 metrów M  [el]
14:00  Skok w dal K U16 
14:10  100 metrów M U16  [el]
14:10  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
14:10  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
14:10  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
14:10  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
14:15  Skok wzwyż M U16 
14:15  Skok wzwyż M 
14:15  Rzut oszczepem M U16 (600) 
14:20  600 metrów K U16  [s]
14:30  600 metrów M U16  [s]
14:45  100 metrów K  [F]
14:50  100 metrów K U16  [F]
14:55  100 metrów M  [F]
15:00  100 metrów M U16  [F]
15:05  2000 metrów K U16  [s]
15:15  2000 metrów M U16  [s]
15:25  300 metrów pł kobiet  [s]
15:30  300 m ppł K U16  [s]
15:30  Rzut dyskiem K U20 (1kg) 
15:30  Rzut dyskiem K (1kg) 
15:30  Rzut dyskiem K U18 (1kg) 
15:30  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:30  Rzut dyskiem K U14 (0.60kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
15:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
15:35  300 m ppł M U16  [s]
15:35  Wieloskok M U16 
15:45  400 metrów ppł M U20 (91,4)  [s]
15:45  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
15:55  200 metrów K  [s]
16:05  200 metrów M  [s]
16:15  300 metrów K U14  [s]
16:20  300 metrów K U16  [s]
16:35  300 metrów M U16  [s]
16:45  400 metrów K  [s]
16:50  400 metrów M  [s]
16:50  Wieloskok K U16 
17:00  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
17:00  Rzut dyskiem M (2kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
17:00  Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) 
17:10  1000 m przeszkody K U16  [s]
17:20  1000 m przeszkody M U16  [s]
 

Data aktualizacji: 2024-06-02 13:18:55
Rzut młotem K U18 (3kg) Planowany START: 2024-06-02 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 72 ŚMIGLEWSKA Zuzanna 2007-09-28 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 53.96 49.15 50.47 x x 53.75 53.96
2 2 65 SKALSKA Gabriela 2008-10-15 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 47.37 48.74 x x 45.76 x 48.74

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.4062109 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3