Mistrzostwa Warszawy Dzieci 2021
WARSZAWA, 22.05.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 09:49:54
0 6q5u
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100U14 300U14 300 600 m K U12 600m K U14 Wzwyż K U14 W dal strefa W dal strefa P.palantowa (80) K U12 P.palantowa K U14 8x50m K U14 8x50m K U12

60 100U14 300U14 300 600m M U14 600 Wzwyż M U14 wzwyz W dal strefa M U12 W dal strefa P.palantowa M U14 P.palantowa (80) M U12

DZIEŃ 1
2021-05-22


15:00  Skok wzwyż M U14 
15:00  Skok wzwyż M U12 
15:00  Skok w dal ze strefy M U12 
15:00  Skok w dal ze strefy M U14 
15:00  Rzut piłeczką palantową (80) K U12 
15:00  Rzut piłeczką palantową K U14 
15:00  60 metrów dziewcząt  [el]
15:35  60 metrów chłopców  [el]
16:05  Skok wzwyż K U14 
16:05  100 metrów K U14  [el]
16:35  100 metrów M U14  [el]
16:55  300 metrów dziewcząt  [s]
17:15  300 metrów K U14  [s]
17:30  Skok w dal ze strefy K U12 
17:30  Skok w dal ze strefy K U14 
17:30  Rzut piłeczką palantową (80) M U12 
17:30  Rzut piłeczką palantową M U14 
17:45  300 metrów chłopców  [s]
18:05  300 metrów M U14  [s]
18:30  60 metrów dziewcząt  [F]
18:35  60 metrów chłopców  [F]
18:40  100 metrów K U14  [F]
18:45  100 metrów M U14  [F]
18:50  600 metrów K U12  [s]
19:00  600 metrów K U14  [s]
19:10  600 metrów chłopców  [s]
19:15  600 metrów M U14  [s]
19:30  8x50 metrów K/M U12  [s]
19:45  8x50 metrów K/M U14  [s]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  elim 10  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 16:03:37
60 metrów dziewcząt - elim 1 Planowany START: 2021-05-22 15:00 WYSTARTOWANO: 15:14:19
+0.7 M/S
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 722 KRAWIEC Marta 2010-03-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 9.50 q 6
2 7 534 PERDUBIŃSKA Zuzanna 2010-07-14 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 9.85 13
3 8 604 ZIELIŃSKA Matylda 2010-10-10 UKS Falenica Warszawa (MZ) 10.36 30
4 1 52 WALESIAK Julia 2010-12-16 RK Athletics Warszawa (MZ) 10.50 37
5 6 523 JĘDRUSZCZAK Zuzanna 2010-10-12 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.59 40
6 4 242 PIETRUS Lena 2012-10-04 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 10.62 41
7 3 2 KUŚMIERCZYK Oliwia 2012-01-07 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 10.95 48
2 546 ORACKA Maja 2010-05-13 MKS Bank BS Płońsk (MZ) DNF

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1920681 s. | 768 kilobytes