4. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14. Mistrzostwa Kuj-Pom U16 i U14
TORUŃ, 30.01.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-01-30 20:51:40
0 697l
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U16 60U14 60U12 60U10 200U14 200U12 200U10 300U16 600U16 600U14 600U12 1000U16 1000U14 WzwyżU16 WzwyżU14 Tyczka W dalU16 W dal U14 KulaU16 KulaU14 60pU16 60pU14 W dal strefa

60U16 60U14 60U12 60U10 200U14 200U12 200U10 300U16 600U16 600U14 600U12 1000U16 1000U14 WzwyżU16 WzwyżU14 Tyczka W dalU16 W dalU14 KulaU16 KulaU14 60pU16 60pU14 W dal strefa

DZIEŃ 1
2022-01-30


Zmiany numerów i wykreślenia - najpóźniej na 2h przed konkurencją: knutdb@interia.pl

10:00  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
10:00  Skok w dal K U14  [Gr. A]
10:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
10:10  60 m pł M U14 (83.8/8.50)  [s]
10:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
10:35  60 m pł K U14 (76.2/7.5)  [s]
10:35  Skok w dal ze strefy K 
10:35  Skok o tyczce K 
10:40  60 metrów K U16  [el]
11:10  60 metrów K U14  [el]
11:40  Skok w dal ze strefy M 
11:45  Skok w dal K U14  [Gr. B]
12:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:15  60 metrów K U12  [el]
12:40  60 metrów K U10  [s]
12:50  Skok o tyczce M 
12:50  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F A]
12:55  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F A]
13:00  60 metrów K U16  [F A]
13:05  60 metrów K U14  [F A]
13:10  60 metrów K U12  [F A]
13:15  60 metrów M U16  [el]
13:25  Skok w dal M U14  [Gr. A]
13:25  Skok wzwyż K U16 
13:45  60 metrów M U14  [el]
14:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
14:15  60 metrów M U12  [el]
14:25  60 metrów M U10  [s]
14:30  60 metrów M U16  [F A]
14:35  60 metrów M U14  [F A]
14:40  60 metrów M U12  [F A]
14:45  300 metrów K U16  [s]
15:00  Skok w dal M U14  [Gr. B]
15:45  300 metrów M U16  [s]
15:45  Skok wzwyż K U14 
16:20  600 metrów K U16  [s]
16:20  Skok w dal K U16  [Gr. A]
16:20  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
16:40  600 metrów K U14  [s]
17:10  600 metrów K U12  [s]
17:25  600 metrów M U16  [s]
17:25  Skok wzwyż M U16 
17:45  600 metrów M U14  [s]
18:00  600 metrów M U12  [s]
18:05  200 metrów K U14  [s]
18:05  Skok w dal K U16  [Gr. B]
19:05  200 metrów K U12  [s]
19:05  Skok wzwyż M U14 
19:15  Skok w dal M U16  [Gr. A]
19:20  200 metrów K U10  [s]
19:25  200 metrów M U14  [s]
19:55  200 metrów M U12  [s]
20:05  Skok w dal M U16  [Gr. B]
20:10  200 metrów M U10  [s]
20:15  1000 metrów K U16  [s]
20:30  1000 metrów K U14  [s]
20:40  1000 metrów M U16  [s]
20:55  1000 metrów M U14  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  Finał A  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-01-30 10:10:32
60 metrów pł (91.4/8.90) M U16 - elim 1 Planowany START: 2022-01-30 10:00 WYSTARTOWANO: 10:06:32
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 703
CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk (PM) 9.05 q PB 1
2 5 280
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 KSLZS Kruszwica (KP) 9.06 q 2
3 4 701
WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 9.20 q 3
4 3 697
PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów (WP) 9.21 q PB 4
5 7 772
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 BOSiR Barcin (KP) 9.69 q PB 7
6 8 874
POTOCKI Mikołaj 2007-03-02 AZS-AWF Gorzów (LB) 9.72 q PB 8
7 2 700
SZEWCZYŃSKI Mateusz 2008-02-28 UKS Skoczek Władysławów (WP) 10.02 PB 10

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.7703969 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3