31. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
ŁÓDŹ (RKS), 25.05.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-25 19:31:40
0 5k2n
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 200 400 800 1500 100p 100pU20 100pU18 400p 4x1 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok WieloskokU16 KulaU18 KulaU16 OszczepU18 OszczepU16

100 100U16 200 400 800 1500 110 110U20 110U18 400p 400p 4x1 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 DyskU16 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-05-25


14:45  Trójskok K 
14:45  Trójskok M 
15:00  Skok wzwyż M 
15:00  Skok wzwyż kobiet 
15:10  100 m pł K U18 (76.2)  [s]
15:15  100 m pł kobiet  [s]
15:15  100 m pł K U20  [s]
15:25  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
15:30  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
15:30  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:30  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
15:30  Rzut dyskiem M (2kg) 
15:35  110 m ppł mężczyzn  [s]
15:35  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
15:45  100 metrów K  [el]
15:55  100 metrów M  [el]
16:10  100 metrów K U16  [el]
16:15  100 metrów M U16  [el]
16:30  400 m pł kobiet  [s]
16:30  Wieloskok K U16 
16:35  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
16:35  Skok o tyczce M 
16:35  Skok o tyczce K 
16:45  400 m ppł mężczyzn  [s]
16:50  100 metrów K  [F]
16:55  100 metrów M  [F]
17:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
17:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
17:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
17:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:00  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
17:00  100 metrów K U16  [F]
17:05  100 metrów M U16  [F]
17:10  800 metrów K  [s]
17:15  800 metrów mężczyzn  [s]
17:20  1500 metrów kobiet  [s]
17:20  Skok w dal K 
17:25  1500 metrów mężczyzn  [s]
17:35  4x100 metrów juniorek mł  [s]
17:40  4x100 metrów juniorów mł  [s]
17:45  400 metrów K  [s]
17:55  400 metrów M  [s]
18:05  200 metrów K  [s]
18:15  200 metrów M  [s]
18:15  Rzut oszczepem K U18 (500) 
18:15  Rzut oszczepem K U16 (500) 
18:15  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:30  Skok w dal M 
 

Data aktualizacji: 2024-05-25 18:01:18
Trójskok M Planowany START: 2024-05-25 14:45 ZAKOŃCZENIE: 15:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 4 81 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 13.62
-0.7
x
-0.2
x
-1.4
13.83
+1.1
13.76
+0.9
x
-1.4
13.83
+1.1
SB
2 5 140 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.58
-0.5
x
-0.2
13.57
-0.5
13.64
+1.0
x
-0.6
x
-2.0
13.64
+1.0
3 3 201 KUCIŃSKI Paweł 2008-10-17 LKS MOSiR Sieradz (LD) 12.13
+1.2
x
-0.2
11.79
-0.3
x
+0.3
12.26
+0.4
x
-0.1
12.26
+0.4
PB
4 1 710 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las (WP) 12.01
0.0
x
-0.3
11.98
-1.0
11.69
+0.3
11.89
+0.3
x
-0.3
12.01
0.0
5 2 324 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+0.2
11.30
-0.8
11.46
-0.5
10.80
+0.2
10.95
+1.9
11.32
-1.1
11.46
-0.5

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.3719289 s. | 1 megabytes

Live1 Live2 Live3