Małopolski mityng lekkoatletyczny I Ty możesz zostać Mistrzem. 5.Memoriał Edward
SUCHA BESKIDZKA, 16.05.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-16 19:39:58
0 417r
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U16 100U14 200 300U16 300U14 400 600U16 800 1000U16 1500 3000 600m K U14 Wzwyż W dal W dalU16 W dal strefa Kula KulaU18 Oszczep OszczepU18

100 100U16 100U14 200 300U16 300U14 400 600U16 800 1000U16 1500 3000 1000m M U14 Wzwyż W dal W dalU16 W dal strefa KulaU20 KulaU18 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2021-05-16


14:00  Skok w dal mężczyzn 
14:00  Skok w dal M U16 
14:00  Rzut oszczepem kobiet (600) 
14:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
14:00  100 metrów K U14  [s]
14:28  100 metrów M U14  [s]
14:36  100 metrów kobiet  [el]
14:48  100 metrów mężczyzn  [el]
15:00  Rzut oszczepem mężczyzn (800) 
15:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
15:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:04  100 metrów K U16  [s]
15:16  100 metrów M U16  [s]
15:26  600 metrów K U14  [s]
15:30  Skok w dal ze strefy K U14 
15:34  600 metrów K U16  [s]
15:38  600 metrów M U16  [s]
15:42  1000 metrów K U16  [s]
15:48  1000 metrów M U14  [s]
16:04  1000 metrów M U16  [s]
16:10  100 metrów kobiet  [F A]
16:15  100 metrów mężczyzn  [F A]
16:20  400 metrów kobiet  [s]
16:25  Pchnięcie kulą kobiet (4kg) 
16:25  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:30  Skok wzwyż kobiet 
16:35  Skok w dal ze strefy M U14 
16:40  400 metrów mężczyzn  [s]
16:58  200 metrów kobiet  [s]
17:22  200 metrów mężczyzn  [s]
17:30  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
17:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:35  Skok w dal kobiet 
17:35  Skok w dal K U16 
17:40  800 metrów kobiet  [s]
17:54  800 metrów mężczyzn  [s]
18:00  Skok wzwyż mężczyzn 
18:04  300 metrów K U14  [s]
18:24  300 metrów K U16  [s]
18:36  300 metrów M U14  [s]
18:52  300 metrów M U16  [s]
19:02  1500 metrów kobiet  [s]
19:08  1500 metrów mężczyzn  [s]
19:14  3000 metrów kobiet  [s]
19:26  3000 metrów mężczyzn  [s]
 

Data aktualizacji: 2021-05-16 15:29:05
Skok w dal mężczyzn Planowany START: 2021-05-16 14:00 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 662
SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) x
-0.7
x
+0.4
6.44
+0.2
x
+0.2
6.56
0.0
6.63
+0.2
6.63
+0.2
2 5 349
GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) x
-0.2
x
+0.3
6.25
-0.1
x
0.0
x
+0.2
x
+0.2
6.25
-0.1
3 3 808
LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 5.94
-0.1
5.96
0..0
5.71
-0.3
6.09
0..0
5.69
+0.2
5.75
+0.2
6.09
0..0
4 4 272
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 6.03
0.0
5.99
+0.4
x
0.0
x
-0.3
x
0.0
2.22
+0.3
6.03
0.0
5 1 50
DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ (MA) 5.86
-0.4
5.51
-0.3
5.42
0..0
5.71
+0.2
5.55
-0.2
5.73
+0.6
5.86
-0.4
6 2 267
WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 5.52
-0.1
5.81
+0.2
5.65
0..0
x
-0.1
5.78
-0.4
5.70
+0.1
5.81
+0.2

© by Pilar 2013-2021          Generowanie strony 0.4380939 s. | 768 kilobytes