21. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
CZĘSTOCHOWA, 03.09.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-03 16:07:24
0 4130
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 300 400 600 800 1000 80pU16 300p 1000m prz.K U16 Wzwyż W dal kula KulaU18 Kula DyskU16 Oszczep OszczepU18 oszcz

100 200 300 400 600 800 1000 3000 110U20 110U16 300p 1000m prz.M U16 Wzwyż W dal Kula KulaU20 KulaU18 Kula M U14 (4kg) DyskU20 DyskU18 DyskU16 Dysk M U14 (0.75kg) Oszczep OszczepU16 Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-03


11:00  Skok wzwyż kobiet 
11:00  Skok w dal K 
11:00  3000 metrów mężczyzn  [s]
11:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
11:00  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
11:00  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
11:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
11:15  80 metrów pł K U16  [s]
11:25  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
11:27  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
11:35  300 metrów pł kobiet  [s]
11:45  300 metrów pł młodzików  [s]
11:55  100 metrów K  [s]
11:55  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:55  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
11:55  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
12:25  100 metrów M  [s]
12:25  Skok wzwyż mężczyzn 
12:25  Skok w dal M 
12:45  600 metrów K  [s]
12:55  600 metrów M  [s]
13:05  1000 metrów K  [s]
13:05  Rzut oszczepem K (600) 
13:05  Rzut oszczepem dzieci (400) 
13:05  Rzut oszczepem K U18 (500) 
13:15  1000 metrów M  [s]
13:25  1000 m przeszkody K U16  [s]
13:35  1000 m przeszkody M U16  [s]
13:45  200 metrów kobiet  [s]
14:10  200 metrów mężczyzn  [s]
14:10  Rzut oszczepem M (800) 
14:10  Rzut oszczepem chłopców (500) 
14:10  Rzut oszczepem M U16 (600) 
14:30  300 metrów kobiet  [s]
14:55  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
14:55  300 metrów M  [s]
14:55  Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg) 
14:55  Rzut dyskiem M U20 (1.75kg) 
14:55  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
14:55  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:15  400 metrów K  [s]
15:25  400 metrów M  [s]
15:35  800 metrów K  [s]
15:45  800 metrów mężczyzn  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-09-03 12:19:00
Skok wzwyż kobiet Planowany START: 2022-09-03 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 120 125 130 135 140 145 150 155 160 wynik inf
1 14 99 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) - - - - - o o o o 1.60
2 13 27 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) - - - - o o o xxx 1.50 =PB
3 10 541 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) - - o o o xo xxx 1.45 =SB
4 9 156 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa (SL) - - o xo xo xxx 1.40 =SB
5 12 764 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice (SL) - o o o xxo xxx 1.40
6 3 208 PAPETA Mariia 2008-02-09 UKRAINE - o o xo xxo xxx 1.40
7 4 205 KRAVCHENKO Sofiia 2006-10-20 UKRAINE - xxo o o xxo xxx 1.40
8 8 73 GRZEMPA Oliwia 2009-11-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) o o o o xxx 1.35 =PB
9 11 773 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice (SL) - o o xo x-- r 1.35
10 6 20 KARWAT Alicja 2008-11-29 RKS Łódź (LD) - o xo xxx 1.30
11 5 66 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice (SL) o xo xxx 1.25

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1767819 s. | 768 kilobytes