Mistrzostwa Województwa WMZLA U14, U16 2021
OLSZTYN, 19.09.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-21 23:21:03
0 3qez
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U16 100U14 300U16 300U14 400 600U16 1000U16 600U14 WzwyżU16 WzwyżU14 W dalU16 W dal strefaU14 WieloskokU16 KulaU16 KulaU14 DyskU16 OszczepU16 OszczepU14 300pU16 4x100U14 4x100U16

100U16 100U14 300U16 300U14 400 600U16 600U14 1000U16 W dalU16 W dal strefa WieloskokU16 KulaU16 Kula M U14 (4kg) DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU14 300pU16

DZIEŃ 1
2021-09-19


11:45  Skok w dal ze strefy K U14 
11:45  Skok wzwyż K U14 
11:45  Skok wzwyż K U16 
11:45  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
11:45  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
11:45  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
12:05  300 m ppł K U16  [s]
12:15  300 m ppł M U16  [s]
12:30  1000 metrów K U16  [s]
12:35  1000 metrów M U16  [s]
12:35  Skok w dal ze strefy M U14 
12:35  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:35  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:45  100 metrów K U16  [el]
13:00  100 metrów K U14  [s]
13:30  100 metrów M U16  [s]
13:30  Wieloskok K U16 
13:30  Wieloskok M U16 
13:35  100 metrów M U14  [s]
13:45  100 metrów K U16  [F]
13:45  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
13:55  600 metrów K U14  [s]
14:05  600 metrów K U16  [s]
14:15  600 metrów M U14  [s]
14:15  600 metrów M U16  [s]
14:30  Skok w dal K U16 
14:30  Skok w dal M U16 
14:30  300 metrów K U14  [s]
14:50  300 metrów K U16  [s]
14:55  Rzut oszczepem K U14 (400) 
14:55  Rzut oszczepem K U16 (500) 
14:55  Rzut oszczepem M U14 (500) 
14:55  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:05  300 metrów M U14  [s]
15:15  300 metrów M U16  [s]
15:25  400 metrów kobiet  [s]
15:30  400 metrów mężczyzn  [s]
15:40  4x100 metrów K U14  [s]
15:50  4x100 metrów K U16  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-21 22:26:03
Skok w dal ze strefy K U14 Planowany START: 2021-09-19 11:45 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 80 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.69 PB 1
2 19 237 ROGIŃSKA Oliwia 2008-05-19 Orka Iława Athletics (WN) 4.51 2
3 2 25 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 4.47 3
4 4 28 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz (WN) 4.33 4
5 6 155 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.25 PB 5
6 17 2 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 4.20 6
7 28 158 RACZKOWSKA Hanna 2010-08-30 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.13 7 PK
8 12 15 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 4.11 PB 8 PK
9 31 709 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.94 9
10 5 132 SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.92 10 PK
11 9 150 HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.77 PB 11
12 10 30 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice (WN) 3.73 PB 12
13 8 157 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.68 13
14 18 193 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 3.65 14 PK
15 21 122 CELIŃSKA Natalia 2008-10-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.61 15
16 11 121 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.54 16 PK
17 15 17 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 3.48 PB 17
18 22 188 DROZD Maja 2008-08-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.45 18
19 30 2 KRAWCZYK Blanka 2009-11-11 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.42 19
20 7 195 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa (WN) 3.41 20
21 13 15 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 3.38 21 PK
22 14 13 NARWOJSZ Natalia 2011-05-02 UKS Atos Woźnice (WN) 3.37 PB 22 PK
23 26 70 CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.29 23 PK
24 3 711 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.11 24
25 20 71 DUDA Małgorzata 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.08 25 PK
26 27 72 DUDA Marcelina 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.02 26 PK

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.225415 s. | 768 kilobytes