1. Halowy Mityng ŁOZLA 2023
ŁÓDŹ, 07.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-08 12:33:16
0 3h06
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60 60 60 200 300 600 1000 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok 60p 60p 60p

60 60 60 60U16 200 300 600 1000 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok 60p 60p 60p 60p

DZIEŃ 1
2023-01-07


11:00  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
11:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  Skok w dal M 
11:10  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:20  60 metrów pł K U20  [el]
11:30  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
11:30  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:40  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
11:50  60 metrów pł mężczyzn  [s]
12:00  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F]
12:10  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
12:15  60 metrów pł K U20  [F]
12:22  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
12:22  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F]
12:29  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
12:40  60 metrów K U16  [el]
13:00  60 metrów K U18  [el]
13:10  60 metrów K U20  [el]
13:15  60 metrów kobiet  [el]
13:30  60 metrów M U16  [el]
13:45  Skok w dal K 
13:50  60 metrów M U18  [el]
14:00  60 metrów M U20  [el]
14:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
14:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
14:10  60 metrów mężczyzn  [el]
14:20  60 metrów K U16  [F]
14:25  60 metrów K U18  [F]
14:30  60 metrów K U20  [F]
14:35  60 metrów kobiet  [F]
14:40  60 metrów M U16  [F]
14:45  60 metrów M U18  [F]
14:50  60 metrów M U20  [F]
14:55  60 metrów mężczyzn  [F]
15:00  Skok wzwyż kobiet 
15:15  200 metrów kobiet  [s]
15:30  Trójskok K 
15:30  Trójskok mężczyzn 
16:05  200 metrów mężczyzn  [s]
16:10  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
16:35  300 metrów kobiet  [s]
17:10  300 metrów M  [s]
17:15  Skok wzwyż mężczyzn 
17:40  1000 metrów K  [s]
17:45  1000 metrów M  [s]
17:50  600 metrów K  [s]
18:10  600 metrów M  [s]
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-07 11:13:35
60 metrów pł (76.2/8.00) K U16 - elim 1 Planowany START: 2023-01-07 11:00 WYSTARTOWANO: 10:59:35
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 263 WIESZTORT Laura 2008-08-20 niestowarzyszona (...) 9.11 q PB 1
2 3 772 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 9.85 q 4
3 1 805 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 10.17 q PB 6
4 2 11 CHMIEL Hanna 2009-02-20 RKS Łódź (LD) 11.15 7
4 24 IDCZAK Wiktoria 2008-08-17 MKLA Łęczyca (LD) DNF

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.016012 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3